Kuba Wojewódzki został ojcem? Celebryta pojawił się w studiu z wózkiem. "Z dzieckiem jest jak z samochodem"

Kuba Wojewódzki został ojcem? To pytanie, które od miesięcy zastanawiało jego obserwatorów. Niedawno na Instagramie opublikował zdjęcie z dzieckiem na rękach. Emocje podsycił, pojawiając się w najnowszym odcinku swojego show z dziecięcym wózkiem.

Kuba Wojewódzki jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich osobowości. Dziennikarz, felietonista i showman od 2002 roku prowadzi autorski talk-show, w którym rozmawia z przedstawicielami show-biznesu. W najnowszym odcinku programu pojawił się z dziecięcym wózkiem. Czy Kuba Wojewódzki został ojcem

Kuba Wojewódzki - dziecko

Celebryta na instagramowym profilu zgromadził 1,5 mln obserwujących. Publikuje na nim kulisy swojego show, sukcesami swojej gdyńskiej restauracji czy też momentami z prywatnego życia. 2 sierpnia obchodził 59. urodziny i podzielił się zdjęciem, które wzbudziło niemałe zainteresowanie wśród komentujących. Przedstawiało Kubę wraz z niemowlakiem na rękach. 

To było wspaniałe 59 lat. Niewiele z tego pamiętam, ale nigdy tego nie zapomnę...

- napisał w opisie. 

Obserwatorzy zaczęli się zastanawiać, czy na fotografii znajdował się jego syn.  

Kuba Wojewódzki został ojcem?

Kuba Wojewódzki od kilku lat związany jest z partnerką, której tożsamości nie zdradza. W mediach społecznościowych można dojrzeć jedynie fragmenty jej ciała - zazwyczaj nogi. 

Pierwsza wzmianka na temat ciąży pojawiła się w marcu tego roku. Wówczas showman gościł w studiu "Dzień dobry TVN" i zdradził, że niedługo po raz pierwszy zostanie ojcem. Wyznanie zszokowało publiczność - internauci i media zaczęli debatować, czy nie był to jeden z kolejnych dowcipów celebryty.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza 

Niedawno emocje podsyciła Małgorzata Rozenek-Majdan, która potwierdziła podejrzenia fanów. Celebrytka opublikowała zapowiedź najnowszego odcinka Kuby Wojewódzkiego, w którym przyznała, że jego dziecko jest już na świecie. 

Kobieta trafiła przed sąd. Uniknęła więzienia, ale została skazana na prace społeczne.13-latek żył w nieogrzewanym domu. "Potrzebował przestrzeni"

Głęboko skrywaną tajemnicą TVN jest fakt, że "Dzień dobry TVN" miał ze mną prowadzić Kuba Wojewódzki. Odbyła się już nawet próba. [...] Była udana, produkcja zachwycona, choć nasze gaże mocno zawyżały koszty, to udałoby się je obniżyć, rezygnując z zapraszania gości, bo okazali się całkowicie zbędni. Jednak dla Kuby, świeżo upieczonego taty, rodzina jest na pierwszym miejscu, więc zrezygnował z tego niezwykle rozwijającego zawodowego wyzwania. Całkowicie to rozumiem, bo na planie poznałam tego słodkiego szkraba. Też będziecie mieli szansę go zobaczyć

- napisała na Instagramie. 

Kamera uchwyciła matkę z dzieckiem w parku. Nagle spacer przerodził się w dramat. 'Dobrze, że są pomocni ludzie'Kamera uchwyciła matkę z dzieckiem w parku. Nagle spacer przerodził się w dramat. "Dobrze, że są pomocni ludzie"

Tak jak zapowiadała, we wtorkowym odcinku popularnego show już na samym początku mogliśmy zobaczyć Kubę Wojewódzkiego w nowej roli. Dziennikarz wszedł do studia z wózkiem, w którym spał "Brajanek".

Zawsze mówiłem, że lubię czar czterech kółek. Z dzieckiem, jak z samochodem, wystarczy chwila nieuwagi i są kłopoty. Jak się okazało, że jestem ojcem, to zadzwonił do mnie Stanisław Tym, i powiedział: "Wiesz co Kuba jest najgorsze w pierwszym dziecku? To, że jest". Także Brajanek, tak cię powitano na świecie. Brajanek dobrze czuje się w studiu, jak ryba w wodzie, choć to nieaktualne powiedzenie

- powiedział.

Małgorzata Rozenek-Majdan wciąż dopytywała Kubę, czy to naprawdę jego syn. Dziennikarz wielokrotnie zapewniał, że mówi prawdę, choć dużo żartował z "Brajanka".

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: