Laura Breszka adoptowała syna zmarłej siostry. "Ja dalej tego nie pojmuje"

Laura Breszka przed laty przeżywała ogromną rodzinną tragedię. Jej siostra zmarła, osierocając kilkumiesięcznego synka. Aktorka sama będąc już mamą dla swojej córki Lei, zdecydowała się na adopcję dziecka. - Ja dalej tego nie pojmuje. Nigdy tego, że jej naprawdę nie ma, nie poczuje - wspominała aktorka swoją siostrę we wzruszającym wpisie na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o córkach i macierzyństwie

Laura Breszka straciła siostrę i adoptowała jej dziecko. "Ja dalej tego nie pojmuje"

Laura Breszka jakiś czas temu podzieliła się z fanami traumatyczną rodzinną historią. Aktorka zdradziła, że w 2019 roku pożegnała swoją siostrę, która zmarła w wieku zaledwie 36 lat, osieracając małego synka. Breszka zdecydowała się adoptować jej kilkuletnie dziecko, Daniela. Rok po tragedii, aktorka zamieściła na Instagramie wzruszający wpis, w którym opisała swoją ukochaną siostrę. Zapewniła, że opiekuje się jej dzieckiem i bardzo za nią tęskni.

Rok temu odeszła od nas moja siostra, Olivka. Uwielbiała słonecznik i świetnie pływała. Zostawiła dwuletniego synka. Miała 36 lat. Ja dalej tego nie pojmuje. Nigdy tego, że jej naprawdę nie ma, nie poczuje. Dla mnie zawsze pozostanie żywa, roześmiana, najbardziej kumata dziewczyna pod słońcem. Kochamy Cię bardzo, bardzo, bardzo i opiekujemy się Twoim Danielem

- pisała wówczas aktorka.

 

W tym samym wpisie dodała, że rok wcześniej również zamieściła podobny wpis nawiązujący do tego traumatycznego wydarzenia dla jej rodziny. Niedługo później przyznała, że z perspektywy czasu bardzo tego żałuje. Powodów tej decyzji jest wiele. 

Rok temu nie napisałam o tym nawet na swoim fb. Dziś tego żałuję z różnych powodów. I myślę sobie - to Olivia nalegała na napis "Wasza pamięć o mnie, to moje życie teraz" na grobie taty. Każda myśl, każde słowo, nie wspominając już o modlitwie, ma moc. Duszyczka nasza, leć daleko. A Was s?ciskam i ..."śpieszmy się kochać ludzi"

- dodała na koniec.

 

Anna DecAnna Dec urodziła tęczowe dziecko. Pokazała zdjęcie malucha. "Czujemy ulgę"

Więcej o: