Antek Królikowski nie płaci alimentów na syna? "Komornik siedzi na moich dwóch kontach"

Antek Królikowski w najnowszej rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim opowiedział o życiu prywatnym, a także wspomniał o tacierzyństwem. Aktor zabrał głos w sprawie alimentów i nawiązał do komornika. - Mój syn jest zabezpieczony naprawdę stabilnie przez komornika, który siedzi na moich dwóch obu kontach - zapewnił aktor.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Historia związku i rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Antek Królikowski o alimentach: Mój syn jest zabezpieczony naprawdę stabilnie przez komornika

Joanna Opozda jakiś czas temu zdradziła, że jej były partner, Antek Królikowski nie dość, że interesuje się synem, to także nie płaci na niego alimentów na syna. Aktorka zmuszona była skierować sprawę do sądu, co, niestety, nie rozwiązało problemu. Komornik zabezpieczył 5-cyfrową kwotę na koncie ojca Vincenta. Teraz Królikowski tłumaczy zachowanie byłej partnerki i przyznaje, że jego zdaniem jest to swego rodzaju "gierka", w której siłą rzeczy musi i on uczestniczyć, choć bardzo tego nie chce. Aktor podkreślił, że co raz musi tłumaczyć się w mediach z nieprawdziwych informacji, które podaje Opozda. Przy okazji wspomniał o burzy medialnej dotyczącej alimentów. 

Wylało się dużo rzeczy nieprawdziwych, jak na przykład to, że nie płacę alimentów (...). Mój syn jest zabezpieczony naprawdę stabilnie przez komornika, który siedzi na moich dwóch obu kontach

- tłumaczy Królikowski.             

 

Antek Królikowski o grze Vincenta w reklamach: Nie chciałbym, żeby to szło w tym kierunku

Podczas rozmowy została także poruszona kwestia dotycząca tego, że syn aktora coraz częściej pojawia się w sponsorowanych postach, które na Instagramie publikuje jego mama. Prowadzący rozmowę podkreślił, że nie jest do końca pewien, czy to dobrze dla Vincenta. 

Akurat to też mi się nie podoba i nie chciałbym, żeby to szło w tym kierunku

- zapewnił Królikowski i dodał na koniec, że choć relacje jego i jego partnerki nie układają się zbyt dobrze, to najważniejszy w tym wszystkim jest mały Vincent:

Teraz jest w najlepszych rękach, w jakich może być, czyli z mamą. Wierzę, że wszystko się tak ułoży, żebyśmy się razem opiekowali Vincentem

- podsumował aktor.

 

.

Więcej o:
Copyright © Agora SA