Była dziecięcą miss i zmagała się z traumami. W dniu urodzin dostała od matki zaskakującą wiadomość

June Shannon, czyli matka Honey Boo Boo kierowała karierą córki. Przez jej problemy z narkotykami i z powodu kolejnych toksycznych związków, mała miss trafiła pod opiekę siostry. Niedawno matka wysłała jej ważną wiadomość.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Honey Boo Boo, czyli Alana Thompson była dziecięcą miss, która w wieku kilku lat na pokazach piękności zdobywała najważniejsze nagrody. W mocnym makijażu, z misternie ułożoną fryzurą na scenie czuła się jak ryba w wodzie. W końcu wzięła udział w programie "Toddlers and Tiaras", który  przyniósł jej ogromną popularność. Karierą małej miss kierowała jej mama - June Shannon. Dziś Alana jest już nastolatką - niedawno skończyła 17 lat i otwarcie mówi o tym, jak naprawdę wyglądało jej życie, gdy gasły reflektory. 

Mama jest oburzona tym, co katechetka robi na lekcjach. Jedno pytanie ją zszokowałoMama jest oburzona tym, co się dzieje na religii. "Skandaliczne treści"

Honey Boo Boo miała trudne dzieciństwo

Dopiero po latach okazało się, że życie małej miss w niczym nie przypominało bajki. Jej mama wikłała się w kolejne toksyczne związki, pojawiły się problemy z narkotykami i prawem. Dziewczynka trafiła pod opiekę starszej siostry. Wkrótce zaczęła mieć problemy z nadwagą, których powodu upatruje się w tym, że przez całe lata przed kolejnymi konkursami piękności, mama poiła ją napojami energetycznymi. Nastolatka twierdzi, że dziś nie ma przyjaciół i nikomu nie potrafi zaufać. W wywiadzie dla "Teen Vogue" powiedziała jakiś czas temu:

Szczerze mówiąc, nie mam wielu przyjaciół. W ogóle. Ponieważ wydaje mi się, że ludzie myślą sobie: O mój Boże, przyjaźnię się z Honey Boo Boo. Tak naprawdę nikomu nie ufam
Zobacz wideo Sylwia Nowak od 3 lat stara się o dziecko. Ludzie mówią, że jest "karierowiczką"

Honey Boo Boo dostała od mamy zaskakującą wiadomość

Niedawno Alana świętowała swoje siedemnaste urodziny. Jej mama z tej okazji wysłała jej wiadomość o treści:

Jestem z ciebie bardzo dumna. Ukończenie szkoły średniej to wielka sprawa. Wiem, że wiele przeze mnie przeszłaś, przepraszam

- napisała June Shannon.

Wiem, że w żadnym wypadku nie jestem idealna, ale staram się jak najlepiej. Wiem, że jest dużo do przepracowania, ale mam pewność, że zrobimy to razem.

Małgorzata Rozenek i HenioRozenek o ulubionej zabawie Henia: Siedzimy sobie, wyrywamy gałkę

Więcej o: