Joanna Krupa pokazuje córkę na nowym nagraniu. Wszyscy patrzymy na jej włosy

Joanna Krupa jest modelką, aktorką, celebrytką. Od ponad dwóch jest spełnioną matką swojej pierworodnej córki - Ashy. Regularnie dzieli się kadrami z macierzyńskiego życia z obserwatorami, tym razem wstawiła nagranie, na którym jej córka nie do końca jest sobą. Małe drobne ciałko ukrywa się pod zielonym welurowym kostiumem.

Spełnienie marzeń 

Asha Leigh Nunes jest córką Joanny i Douglasa Nunes'a - drugiego męża Joanny, z którym stanęła na ślubnym kobiercu 4 sierpnia 2018. Ich córka przyszła na świat 2 listopada, w Los Angeles. Krupa często mówi o tym, że była i jest absolutnym spełnieniem ich marzeń.

Na swoich oficjalnych kontach dzieli się z obserwującymi kadrami z życia prywatnego. Tym razem w jej relacji na Instagramie pojawiło się krótkie nagranie, na którym oglądamy małą Ashę w przebraniu dinozaura. Ktoś czesze jej długie, blond włosy a zza kamery słychać wzruszony głos matki:

Asha, wyglądasz tak uroczo

Na zdjęciu: Asha Leigh NunesNa zdjęciu: Asha Leigh Nunes Fot. Instagram.com/ Joanna Krupa

Medialny debiut

Dziewczynka jest czarująca. Niedawno mała Asha debiutowała z Joanną na ściance. Obie promowały w ten sposób nadchodzącą edycję programu "Top Model". Córka modelki skradła show w dżinsowej sukience w jednorożca:

 

Joanna Krupa często wraca do najważniejszego dnia w jej życiu, kiedy Asha pojawiła się na świecie. W wywiadach mówi o miłości, ale też o temperamencie córki, wychowuje ją na pewną siebie małą kobietę.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA