Ma 25 lat i jest matką 22 dzieci. Wciąż marzy jednak o znacznym powiększeniu rodziny. Jej cel zaskakuje

Kristina Ozturk jest mamą 22 dzieci, jednak jak sama przyznaje, marzy jej się znacznie większa rodzina. Na razie plany te musiała odłożyć na dalszy plan, ponieważ jej mąż - milioner został aresztowany pod zarzutem prania pieniędzy.

Kristina Ozturk, mieszkanka Gruzji, jest znana w sieci jako mama dość licznej gromady dzieci. Mimo młodego wieku kobieta wychowuje 22 biologicznych dzieci. Sama przyznaje, że chciałaby mieć ich znacznie więcej. Po tym jak służby specjalne aresztowały jej męża, Christina z pomocą niań zajmuje się dziećmi, czekając na powrót ukochanego. Na Instagramie zdradza, jak wygląda jej dzień.

Zobacz wideo Sandra Kubicka chce zostać mamą. "Chciałam lecieć do Danii na in vitro"

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Gromada 22 dzieci robi wrażenie. Matka ma do pomocy aż 16 pełnoetatowych niań

Kristina i Galip Ozturk to wyjątkowa para. Są oni rodzicami 22 dzieci, które przyszły na świat dzięki pomocy surogatek. Sama Kristina była w ciąży tylko raz, w wieku 17 lat urodziła kobieta urodziła swoją najstarszą córkę Vikę i szybko została samotną matką, ponieważ nie ułożyła sobie życia z biologicznym ojcem dziecka.

Jakiś czas później poznała milionera, pochodzącego z Turcji Galipa Ozturka. Ze względu na jego konflikt z prawem, przenieśli się do Gruzji, gdzie postanowili założyć rodzinę i zatrudnić kobiety, które byłby w stanie urodzić im kolejne dzieci.

 

Ciekawe jest to, że gruzińskie prawo dopuszcza korzystanie z surogatek, ale jest to opcja dostępna tylko i wyłącznie dla małżeństw. Jak przyznało małżeństwo Ozturk, za zapłodnienie, dziewięć miesięcy ciąży i urodzenie dziecka zapłacili każdej kobiecie ponad 10 tys. dolarów.

Nawiedzony Dwór (zdjęcie ilustracyjne)Trzylatka ma wyjątkową ulubioną zabawkę. Jej mama jest przerażona

Kłopoty tureckiego milionera

Mąż Kristiny, Galip Ozturk uciekł ze swojej ojczyzny po tym, jak w 2018 r., tamtejszy sąd skazał go na karę więzienia za zabójstwo. Jednak jego szczęście na gruzińskiej ziemi nie trwało zbyt długo. W maju tego roku został aresztowany podczas operacji sił specjalnych, pod zarzutem fałszowania dokumentów i prania pieniędzy - podaje portal mirror.co.uk.

 

Od tego czasu młoda Rosjanka, mama ogromnej gromadki dzieci, zajmuje się opieką nad nimi. Oczywiście nie robi tego sama. Do pomocy ma etatowe nianie, które mieszkają w ich domu i dbają o jej dzieci.  

Jak donosi portal www.mirror.co.uk, para zatrudnia do pomocy 16 niań, które otrzymują pensję 500 dolarów miesięcznie (blisko dwa tys. zł).

Po rozpoczęciu remontu drogi wojewódzkiej z Unisławia do Wybcza, ruch samochodowy przerzucił się na gminną drogę przez Grzybno. Kierowcy zjeżdżając na szutrową nawierzchnię nie zwalniają. Mieszkańcy boją się o dzieciZgoda na samodzielny powrót ze szkoły. Można ją podpisać w kilku sytuacjach

Dzień z życia popularnej mamy. Jak wygląda opieka nad taką gromadką?

Kristina - oprócz tego, że jest mamą 22 dzieci - jest także popularną instagramerką, która prowadzi swoje social media pod pseudonimem Batumi Mama. Codziennie na swoim profilu publikuje filmy i relacje, pokazujące jak wygląda jej życie. W opisie kanału napisała, że chce z mężem doczekać się aż 105 dzieci. Chociaż na chwilę, póki Galip jest w więzieniu, muszą odłożyć te plany na później.

 
Nie jestem pewna, czy będziemy największą rodziną na świecie, ale na pewno planujemy być najszczęśliwszą rodziną na świecie. Jestem z dziećmi przez cały czas, robiąc wszystkie rzeczy, które normalnie robią mamy. Jedyną różnicą jest ilość dzieci. Każdy dzień jest inny, od planowania harmonogramów pracowników po zakupy dla mojej rodziny. Mogę powiedzieć jedno - moje dni nigdy nie są nudne

- pisze w postach na swoim Instagramie.

Kalendarz roku szkolnego 2022/23. Szkoła - zdjęcie ilustracyjneDyrektorzy szkół mają nowe kompetencje. "Nie wiadomo, czy zostali przeszkoleni"

Więcej o: