Aleksandra Żebrowska pozuje karmiąc dziecko przy biurku. "Mały nos w cycu"

Aleksandra Żebrowska pozuje w biurze wśród kartonów i dokumentów. W jednej ręce trzyma córeczkę, którą karmi piersią. "Drugie zdjęcie powinno być okładką w albumie pod tytułem: urlop macierzyński" - żartują internauci.

Aleksandra Żebrowska jest dumną mamą trójki chłopców - Franciszka, Henryka i Feliksa. Niedawno wraz z mężem Michałem Żebrowskim doczekali się czwartej pociechy, tym razem córeczki. 35-latka zawsze marzyła o dużej rodzinie, a rodzicielstwo przynosi jej dużo radości. Podobnie jak wiele innych znanych mam chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi doświadczeniami związanymi z macierzyństwem i pokazuje zdjęcia pociech. Jej profil na Instagramie wyróżnia się jedna na tle profili innych celeberytek.

Aleksandra Żebrowska pozuje karmiąc dziecko przy biurku

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

DChild,Birth,Process,,Obstetricians,Supporting,Female,,Natural,LabourOlek urodził się na parkingu przed szpitalem. "Po prostu wyszedł mi na dwie dłonie"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Zamiast zamieszczać jedynie pozowane, retuszowane zdjęcia, Aleksandra Żebrowska stawia na naturalność. Pokazuje macierzyństwo "bez lukru", nie boi się poruszać trudnych tematów i żartować z codzienności mam. Jej poczucie humoru podoba się wielu osobom, a profil cieszy się dużym zainteresowaniem innych rodziców.

Tym razem Aleksandra Żebrowska opublikowała fotografię, na które pozuje w biurze. Jest otoczona nierozpakowanymi kartonami oraz dokumentami. W opisie dodała hasztag #ukropmacierzynski, nawiązując do tego, że "urlop macierzyński" wcale nie wiąże się z odpoczynkiem od rodzicielskich, w. W wolnej ręce wciąć trzymając smoczek.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Niektóre mamy przyznały, że doskonale znają z życia codziennego moment ukazany na fotografii.

Drugie zdjęcie powinno być okładką w albumie pod tytułem: urlop macierzyński
I znów lewy górą
Ta stópeczka malutka pod stołem. Moja stópka nr trzy kończy zaraz rok, także mój "urlop" zaraz się kończy
Ktoś, kto nazwał urlop macierzyński "urlopem" musiał być...
Nie znam panią, ale uwielbiam
Piękne dwie dziewczyny
Mały nos w cycu

- pisali internauci.

 

Na zdjęciu: Matka trojga.Kobieta pokazała brzuch w ciąży i po trzecim porodzie. "Byłam wstrząśnięta"

Więcej o: