Gang Bystrzaków - nowa seria maskotek do zebrania w popularnym dyskoncie. Co zrobić, aby je zdobyć?

Biedronka ruszyła z nową akcją promocyjną skierowaną do dzieci. Tym razem do zebrania są maskotki z serii Gang Bystrzaków. Akcja ruszyła w ostatni poniedziałek - 27 sierpnia. Jak zdobyć pluszaki? Sprawdźcie zasady promocji.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Biedronka czy jednak Lidl? Porównujemy aplikacje dwóch największych dyskontów w Polsce

Po gangach Słodziaków, Fajniaków czy Świeżaków, przyszedł czas na Gang Bystrzaków. To trzy nowe maskotki do zebrania w nowej akcji promocyjnej Biedronki pod hasłem "Oszczędzanie to nasza misja":

  • pies DżI-PI-ES,
  • jabłko Newton,
  • świnka Skarbonita.

Jak zdobyć pluszowego Bystrzaka? Zobaczcie zasady nowej akcji promocyjnej.

'Gang Bystrzaków' zawita do biedronkiGang Bystrzaków hitem w Biedronce. Rodzice wrócą do zbierania naklejek?

Gang Bystrzaków w Biedronce. Nowa akcja promocyjna ma zachęcić do oszczędzania

Nowa akcja promocyjna Biedronki różni się od poprzednich. Przede wszystkim są tylko trzy maskotki do zdobycia poprzez zbieranie naklejek. Każdy pluszak kosztuje 50 naklejek, a książeczka - 15 (można ją też kupić za 19,99 zł), które dostaje się za uzyskane oszczędności w ramach:

  • Tygodniowych Misji Oszczędzania,
  • Wirtualnego Portfela.

Jedna naklejka to sześć złotych zaoszczędzone podczas jednej transakcji (obejmującej wybrane produkty) w ramach Tygodniowej Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela. Oczywiście oszczędzane kwoty sumują się na jednym paragonie. Podczas jednej transakcji można zebrać maksymalnie 50 naklejek. Produkty, które biorą udział w akcjach "Tygodniowa Misja Oszczędzania" oraz "Wirtualny Portfel" są wymienione na stronie internetowej akcji "Gang Bystrzaków", oraz w aplikacji Biedronka

Aby móc odebrać pluszowego Bystrzaka, naklejki trzeba zbierać w specjalnym albumie na oryginalnej karcie kolekcjonerskiej. Terminarz akcji wygląda następująco:

  • 29 sierpnia - 19 listopada 2022 - zbieranie naklejek,
  • 26 września - 3 grudnia 2022 - odbiór maskotek i książki.

Podobne akcje promocyjne są także w innych sklepach. Obecnie trwa akcja zbierania i wymieniania naklejek na maskotki Minionków w sklepach sieci Carrefour - "Przytul Minionka". Za zebrane nalepki można dostać kupon rabatowy, który obniża cenę maskotki o 60 procent.

Biedronka (zdjęcie ilustracyjne)Biedronka przygotowuje promocję z pluszakami. Nadchodzi "Gang Bystrzaków"

Więcej o: