Małgorzata Rozenek poprowadziła "Dzień dobry TVN". Radosław Majdan i Henio zrobili jej niespodziankę

Małgorzata Rozenek zadebiutowała dziś w roli prowadzącej program "Dzień dobry TVN". I chociaż wszystko przebiegało zgodnie z planem, nie spodziewała się, że do studia wkroczy jej mąż Radosław Majdan, oraz jej synowie. Nie kryła emocji, kiedy ich zobaczyła.

Więcej wiadomości z życia gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński zadebiutowali dziś jako prowadzący "Dzień dobry TVN". Kiedy emocje już opadły i po niemal trzech godzinach nadawania programu na żywo prowadzący zapowiedzieli koniec programu, zza kulis wyłonił się Radosław Majdan trzymający na rękach Henia, oraz przybiegli synowie Małgorzaty Rozenek. Wszyscy ruszyli do mamy, aby pogratulować jej debiutu. Pojawili się też bliscy Skórzyńskiego.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o spędzaniu wakacji bez dzieci. "Podróż bez dziecka jest połową podróży"

Małgorzata Rozenek w "Dzień dobry TVN". Radosław Majdan zrobił żonie niespodziankę

Małgorzata Rozenek nie kryła wzruszenia obecnością bliskich. Od razu wtuliła się w ramiona ukochanego i będąc jeszcze na wizji, podziękowała mu za to pocałunkiem. Celebrytka otrzymała od rodziny piękny bukiet kwiatów. Relację można obejrzeć TU.

 

Po krótkiej chwili dla rodziny, razem z Krzysztofem Skórzyńskim zakończyli program, a potem dali upust swoim emocjom. W relacji Rozenek na Instagramie widać, jak tańczą po zakończonych nagraniach, a w tym czasie Henio bawi na całego na kanapie. Rozbawiona mama od razu zauważyła, że być może rośnie kolejna gwiazda w rodzinie. 

Dziękuję za dziś. Teraz jedziemy spędzić wspólny czas z całym Majdanem

- napisała na ostatnim zdjęciu. Jak podoba wam się ten duet?

Więcej o:
Copyright © Agora SA