Joanna Opozda pozuje z synkiem na plaży. W komentarzach burza. "Błagam zmień nosidło"

Joanna Opozda opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z synkiem na plaży. Fanki spojrzały na to, jak go nosi i się zaczęło. "Czytanie tutaj komentarzy to jest istny horror" - twierdzi jedna z nich.

W lutym Joanna Opozda urodziła synka Vincenta. Niestety, narodziny chłopca poprzedziły trudne chwile. Jeszcze przed porodem aktorka rozstała się z ojcem dziecka Antonim Królikowskim, a konflikt między nimi trwa do teraz. Młoda mama twierdzi, że aktor nie angażuje się w opiekę i nie płaci alimentów, zaś ten stanowczo zaprzecza tym oskarżeniom. Mimo trudnej sytuacji, wszystko wskazuje na to, że Joanna Opozda doskonale odnajduje się w roli mamy. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z obserwatorami swoimi doświadczeniami związanymi z rodzicielstwem.

Joanna Opozda pozuje z synkiem na plaży

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Tym razem Joanna Opozda opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z synkiem na plaży. Stoi w krótkiej różowej sukience, szeroko uśmiechając się do obiektywu i trzymając Vincenta. Pod zdjęciami pojawiła się masa komentarzy. Wiele osób zachwalało fakt, że aktorka szybko wróciła do figury po ciąży. Tym, co poróżniło fanów, było jednak nosidełko dla dzieci. Niektórzy twierdzili, że takie jest nieodpowiednia dla malca, a jego wybór należy skonsultować z fizjoterapeutą.

Nogi piękne, ale błagam zmień nosidło
Jak patrzę na Vincenta to od razu robi mi się niewygodnie. Ja bym w takiej pozycji długo nie wytrzymała, ale ja mogę coś powiedzieć albo pozycję zmienić. Vini nie może. Dobrze, że nosisz małego rzadko w tym wynalazku. Oby jak najrzadziej.
Warto się skonsultować z fizjoterapeutą w tym temacie
Pani Asiu, jak Panią uwielbiam i zawsze trzymam kciuki, tak dziś delikatnie zwrócę uwagę, że nosiło, (a szczerze mówiąc wisiadło) w którym jest Pani synek, pomimo certyfikatów i zapewnień producenta, zdrowe dla maluszka nie jest. I dla Pani również

- pisali.

Wiele osób stanęło jednak w obronie aktorki i zarzuciło innym, że zamiast skupić się na swoich sprawach, wytykają błędy innym rodzicom.

Madki ruszyły do ataku
Czytanie tutaj komentarzy to jest istny horror, więc tylko sobie krwi napsułam. Co was to obchodzi jak inna mama nosi dziecko?
Jak zwykle odezwały się mamusie, które wszystko wiedzą lepiej
Czy idealne matki, znawczynie wszystkiego zaczną pilnować swoich dzieci, a przestaną się interesować cudzymi?
Madki! Zluzujcie gacie!!! Cały dzień nie nosi synka w tym nosidle!

- komentowały fanki.

 
Więcej o: