Po zdjęciach z USG okrzyknięto ją "diabelskim dzieckiem". Dziś ma 3 lata. Jak wygląda?

O Autumn media rozpisywały się jeszcze zanim dziewczynka przyszła na świat. Dlaczego? Wszystko za sprawą nietypowego zdjęcia USG. Matka dziecka udała się na badanie, by dowiedzieć się, czy urodzi dziewczynkę, czy chłopca. To, co zobaczyła na monitorze urządzenia przeraziło ją.

"Diabelskie dziecko" było znane zanim się urodziło

Iyanna Carrington z Richmond w stanie Wirginia zaszła w ciążę jako 17-latka. W 24 tygodniu ciąży poszła do lekarza, aby wykonać badanie USG. Podczas comiesięcznej kontroli stało się coś przedziwnego. Lekarz przeprowadził badanie. Ich oczom ukazał się nietypowy widok. Dziecko na zdjęciu USG miało otwarte oczy i szeroki uśmiech. Dziecko wyglądało przerażająco.

Młoda mama po pierwszym zaskoczeniu, szybko została uspokojona przez położoną. Takie obrazy niekiedy się zdarzają. Dziewczyna postanowiła udostępnić zdjęcie w mediach społecznościowych. Internauci szybko okrzyknęli nienarodzoną dziewczynkę "diabelskim dzieckiem".

Nigdy czegoś takiego nie widziałam. Już bardzo kocham to diabelskie dziecko.

- napisała w mediach społecznościowych przyszła mama.

Zobacz wideo Na ostatnim usg córeczka Katy Perry pokazała jej środkowy palec

"Diabelskie dziecko" urodziło się zdrowe

Iyanna długo musiała tłumaczyć wszystkim – nie tylko internautom, lecz także własnemu mężowi, że to zdjęcie to nie jest fotomontaż. Mały diabełek – jak pieszczotliwie nazywali malucha rodzice – przyszedł na świat trzy lata temu. Iyanna urodziła zdrową dziewczynkę.

Tak jak przekonywali lekarze, dziecko jest zdrowe. Rozwija się prawidłowo. A jej mama często publikuje w mediach społecznościowych jej zdjęcia. Zobaczcie, jak dziś wygląda mała Autumm. 

Więcej o: