Kupił dziecku zabawkowe Porshe i wyjechał na ulicę. "Grzywna pięciocyfrowa"

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak ojciec naraża dziecko na wielkie niebezpieczeństwo. Internauci stwierdzili, że mężczyzna powinien za coś takiego stracić prawo jazdy i trafić przed sąd.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Akumulatorowy samochód dla dziecka to marzenie wielu kilkulatków. Niektóre maluchy dostają taki w prezencie urodzinowym, inne, nieco starsze z okazji pierwszej komunii świętej. Chłopcy mogą sobie wybrać kolor i markę. Na rynku są dostępne m.in. Mercedesy, BMW, Audi, Porsche, czy wojskowe Jeepy i wiele innych. To kosztowna zabawka i wielu rodzicom się nie podoba, uważają, że jest w złym guście i bywa niebezpieczna. Niezależnie od tego, równie wielką za takiego zakupu mają tatusiowie obdarowanych, bo niektóre auta mają pilota i można nimi zdalnie sterować.

Weszła do sklepu z dziećmi. Nagle zatrzymał ją obcy mężczyzna i zadał okrutne pytanie. 'To przemoc'Weszła do sklepu z dziećmi. Nagle zatrzymał ją obcy mężczyzna i zadał okrutne pytanie. "To przemoc"

Tata kupił dziecku BMW

W sieci pojawiło się nagranie z jednym z takich aut w roli głównej. Filmik został udostępniony na Facebooku na profilu Stop Cham (oraz na kanale na YouTubie), na którym pojawiają się nagranie niebezpiecznych sytuacji na drogach, spowodowanych najczęściej przez nierozsądnych kierowców. Filmiki pochodzą najczęściej z kamer samochodowych. Jedna z nich uwieczniła dorosłego mężczyznę jadącego z dzieckiem takim akumulatorowym pojazdem ulicą. Malec siedzi za kierownicą, a mężczyzna na miejscu pasażera.

Zobacz wideo Kamil Baleja spotkał fana na wakacjach. Zadał mu tylko jedno pytanie. "Co w moim życiu poszło nie tak?"

Internauci skrytykowali mężczyznę

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów oburzonych skrajną nieodpowiedzialnością mężczyzny, którego pomysł naraził dziecko na niebezpieczeństwo:

Ojciec roku, geniusz świecący przykładem...
Kiedy myślisz, że widziałeś już szczyt patologii, nagle pojawia się takie coś!
Gościu z miejsca powinien stracić prawo jazdy, a sprawa winna być skierowana do sądu. Grzywna pięciocyfrowa

- stwierdzili użytkownicy YouTuba i Facebooka. Pojawiły się i żarty:

Od małego przyuczany na kierowcę BMW
Będziesz śmigał bmw, to zostaniesz królem szos
Synek zawieź tatę do sklepu po piwo, bo tata nie ma prawa jazdy
Chyba za dużo alko na pierwszej komunii
Idealne auto na podryw małolat

Kobieta złapała się za głowę, gdy zobaczyła, co zrobił ojciec dziecka.Miał przez chwile popilnować dziecko. Mama była przerażona tym, co zrobił

Więcej o: