Wyjątkowa relacja dziecka i psa. Od małego są nierozłączni. "To będzie piękna przyjaźń"

Położyli dziecku na kolanach puchatego szczeniaczka. Tak zaczęła się wyjątkowa przyjaźń, która rozkwitała z biegiem czasu. "Dwa maluchy, które dorastają razem w spokoju i cudownej miłości' - piszą internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna umożliwiająca swoim użytkownikom oglądanie, publikowanie i udostępnianie krótkich filmików. Zyskała na popularności za sprawą nagrań układów tanecznych wykonywanych przez nastolatki oraz celebrytów. Obecnie na TikToku można jednak znaleźć o wiele więcej treści. Nie brakuje tam różnego rodzaju poradników i tutoriali, zabawnych scenek rodzajowych, relacji z podróży i wydarzeń rodzinnych, a także nagrań autorstwa rodziców.

Wyjątkowa relacja dziecka i psa

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Profil na TikToku @dog_toyzz skupia się wokół uroczych nagrań ze zwierzętami z w roli głównej. Jedno z nich zobrazowało wyjątkową relację, która połączyła dziecko z czworonogiem. Rodzice chcieli, aby ich pociecha wychowywała się z psem, dlatego kupili pieska alaskan malamute. To rasa psa zaprzęgowego w typie szpica. Jest jedną z najstarszych ras arktycznych używanych do ciągnięcia sań i przenoszenia ładunków.

Na pierwszym ujęciu widać puchatego szczeniaka, siedzącego z dzieckiem w samochodowym foteliku. Na kolejnych ujęciach uchwycono chwile, w których piesek dorastał, a dziewczynka stawała się coraz starsza. Mimo upływu czasu byli nierozłączni i towarzyszyli sobie w różnych chwilach np. podczas snu, zabawy i posiłku.

Nagranie rozczuliło internautów i pojawiły się pod nim dziesiątki komentarzy.

Przyjaźń od małego
Relacja na całe życie, to się ceni
Chyba ktoś pragnął bliźniaków i marzenie się poniekąd spełniło
To dopiero początek, będzie piękna przyjaźń
Najlepsi kumple
Po raz pierwszy widzę psa, który mając okazję sięgnąć do całej paczki, chwycił tylko jednego chipsa
Dwa maluchy, które dorastają razem w spokoju i cudownej miłości. Wspaniali rodzice pozwolili dziecku wychowywać się z psem

- pisali internauci.

Więcej o: