To scena znana każdemu rodzicowi. Nagrała, co robi dziecko ze stopami. "Jakbym widziała swoją córkę"

Mama zauważyła, że dziecko leży w nietypowy sposób i zaczęła je nagrywać. Czynność powtarzało notorycznie, a film stał się hitem TikToka. "Poczekajcie, aż odkryje swój własny cień. Wtedy zrobi się zabawnie" - pisze internauta.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do oglądania, publikowania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Można tam znaleźć przeróżne treści, od nagrań układów tanecznych, przez relacje z podróży i wydarzeń rodzinnych, po wszelkie poradniki oraz tutoriale. Na TikToku nie brakuje też nagrań autorstwa rodziców.

Mama nagrała scenę znaną każdemu rodzicowi

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

NoworodekWybrała imię dla córeczki. Nie spodobało się partnerowi. "Brzmi jak nierządnica"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Na profilu na TikToku @lucasandmels młoda mama dzieli się ze swoimi obserwatorami różnymi aspektami dotyczącymi macierzyństwa. Chętnie nagrywa różne sytuacje z własną pociechą w roli głównej. Na jednym z filmików uchwyciła zjawisko, które może być znane wielu rodzicom. Filmik szybko okazał się hitem TikToka, bo obejrzało go prawie 10 mln osób.

Na pierwszym ujęciu, widać, jak kobieta otwiera drzwi do pokoju, a następnie kieruje kamerę na malca, który unosi nóżki do góry. Kolejne ujęcia pokazują, że powtarza tę czynność notorycznie, w prozaicznych sytuacjach np. podczas siedzenia w fotelu, czy jazdy samochodem. Za każdym razem przyglądał się stopom z bardzo poważną miną.

Nagranie rozbawiło internautów i pojawiła się pod nim masa komentarz od innych rodziców, niektórzy przyznali, że ich pociechy zachowują się w podobny sposób.

I niech ktoś powie ze dzieci nie są kochane
Sprawdza, czy nadal są
Nauczyciel WF-u płakał ze szczęścia jak oglądał, widząc nową nadzieję na rekord szkoły w nożycach
Ale słodziak, spodobało mu się, że nóżki do góry może wziąć
To ten okres kiedy dziecko trzyma nogi w górze. Moja córka robi to samo albo trzyma stopy w buzi
Tak, jakby siedział i zrozumiał, że są jego, ale nie miał pojęcia, co ma z nimi zrobić
Poczekajcie, aż odkryje swój własny cień. Wtedy zrobi się zabawnie
Mój synek odkrył swoje nogi podczas kąpieli. Potem bardzo trudno było go ubrać, bo cały czas zadzierał je do góry

- pisali internauci.

Myślała, że wybrała idealne imię dla dziecka. Kojarzyło jej się z mądrością, ale ludzie ją wyśmieliMyślała, że wybrała idealne imię dla dziecka. Kojarzyło jej się z mądrością, ale ludzie ją wyśmiali

Więcej o: