Matka poiła dziecko wódką, wszystko się nagrało. Film zszokował internautów

Dwie osoby zostały aresztowane za sprawą nagrania, które w ostatnim czasie trafiło do sieci. Widać na nim kobietę, która znęcała się nad dzieckiem, podając mu wódkę. Kobieta, a także towarzyszący jej mężczyzna, usłyszeli zarzuty.

Internauci chętnie publikują, komentują i podają dalej. W sieci można znaleźć nie tylko poradniki i zabawne filmiki, ale także szokujące materiały. Obserwujemy na nich osoby znęcające się nad zwierzętami, przemoc nad dziećmi i pijanych rodziców. Podobna sytuacja miała miejsce w Wielkiej Brytanii. Do internetu trafiło nagranie, na którym matka poi swoje dziecko wódką. 

Zobacz wideo Co do zasady dziecko rodzi się zdrowe. Rodziców czeka jednak dużo stresów związanych ze stanami adaptacyjnymi noworodka

Poiła dziecko wódką. Dwie osoby aresztowane

W ostatnim czasie do sieci trafił 14-sekundowy filmik. Widać na nim kobietę, która nalewa do nakrętki wódkę, a następnie podaje ją do ust dziecka, odchylając mu głowę. W tle można zauważyć także mężczyznę uznawanego za ojca dziecka. Najprawdopodobniej był nieświadomy tego, co działo się na nagraniu. Całości towarzyszyła głośna muzyka. 

Filmik wywołał duże poruszenie i niepokój wśród internautów. Jedna z osób udostępniła go na Facebooku, pytając, czy ktoś wie, gdzie przebywa dziecko.  

Dzieci nie widziały ukochanego psa przez pół roku.Pies wrócił do rodziny po pół roku rozłąki. Reakcja ukraińskich dzieci chwyta za serce

 

Sprawą zajmuje się policja. Para została zwolniona za kaucją

Sytuacja miała miejsce w angielskim Dover, w hrabstwie Kent. Jak potwierdziła policja, funkcjonariuszy wezwano na miejsce 21 czerwca po doniesieniach o zakłócaniu spokoju. Mężczyzna i kobieta zostali aresztowani pod zarzutem okrucieństwa wobec dzieci. 

Po przybyciu funkcjonariusze zostali poinformowani o obawach dotyczących dziecka przebywającego pod wskazanym adresem. Podjęto działania mające na celu ochronę zaangażowanych osób, a mężczyzna i kobieta  jeszcze tego samego dnia zostali aresztowani pod zarzutem okrucieństwa wobec dzieci

- poinformował rzecznik policji w Kent.

Thylane Blondeau miała zaledwie sześć lat, kiedy okrzyknięto ją 'najpiękniejszą dziewczynką świata'."Najpiękniejsza dziewczynka świata" ma 21 lat. Jak wygląda Thylane Blondeau?

Kobieta i mężczyzna zostali jednak zwolnieni za kaucją, a dziecko wciąż przebywa pod ich opieką. O sprawie poinformowano opiekę społeczną, a policja prowadzi dochodzenie. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: