Joanna Opozda pozuje z synem. Fanka chwali jej wytrwałość. "I to wszystko sama, gratuluję siły"

Synek Joanny Opozdy skończył sześć miesięcy. Aktorka opublikowała radosne zdjęcie z synkiem. "I to wszystko sama, gratuluję siły!" - chwali fanka. Nie wszyscy mają takie zdanie. "Nie sama bo ma pomoc mamy, siostry i innych. Inne kobiety mogą liczyć tylko i wyłącznie na siebie i to się wtedy ceni" - uparcie twierdzi internautka.

W lutym Joanna Opozda i Antoni Królikowski powitali na świecie swojego synka Vincenta. Niestety, narodziny chłopca były poprzedzone trudnymi chwilami. Para rozstała się jeszcze przed porodem, a od tamtego czasu między Antonim a Joanną trwa konflikt. Młoda mama uważa, że ojciec dziecka nie płaci alimentów i to na jej barkach spoczywa cały obowiązek opieki nad synem. Antoni Królikowski stanowczo zaprzeczył jednak tym oskarżeniom.

Fanka chwali Joannę Opozdę za wytrwałość

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo

Mimo trudnych chwil aktorka stara się cieszyć czasem spędzonymi z dzieckiem. Ostatnio opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje uśmiechnięta, tuląc synka. Okazało się, że Vincent skończył już sześć miesięcy.

Mój synek kończy dziś pół roku, ale szybko zleciało. Ledwo wyskoczył z brzucha, a już zaczyna raczkować

- wyznała z zadowoleniem.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Niektórzy internauci nawiązywali do ciężkich przeżyć, jakie ma za sobą Joanna Opoza.

I to wszystko sama, gratuluje siły!

- napisała fanka. 

Do dyskusji wtrąciła się inna kobieta, która nie podziela jej opinii.

Nie sama bo ma pomoc mamy, siostry i innych. Inne kobiety mogą liczyć tylko i wyłącznie na siebie i to się wtedy ceni.

- stwierdziła.

O losie, serio? Faktycznie, szczęściara, tylko pozazdrościć

- odpowiedziała fanka.

W komentarzach widać także głosy rodziców, którzy przyznali, że ich pociechy rosną w zastraszającym tempie i nawet nie zauważyli momentu, w którym stały się na tyle duże, aby pójść do szkoły.

Nawet Asiu nie zauważysz jak Vini pójdzie do szkoły. Czas biegnie zdecydowanie za szybko.
Asia mój sie dopiero urodził, a za chwilę skończy 3 lata. Jak oglądam jego zdjęcia z okresu niemowlęcego to zastanawiam się kiedy on tak urósł. Ten czas szybko mija, kolekcjonuj i dokumentuj wspomnienia
Nim się obejrzysz, będzie chodził na własnych nóżkach. Czas leci okropnie szybko
Dużo wspaniałości na dalsze etapy rozwoju, będzie tylko piękniej

- pisali.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA