"Najpiękniejsze bliźniaczki na świecie" rozpoczęły karierę, mając pół roku. Tak wyglądają teraz

Bliźniaczki Ava Marie i Leah Rose Clements rozpoczęły karierę w modelingu, mając zaledwie pół roku. Szybko osiągnęły ogromną popularność i były rozchwytywane m.in. przez fotografów czy projektantów. Jak wyglądają dzisiaj?

Obecnie bliźniaczki Ava i Leah mają 12 lat. Od zawsze wyróżniały się wśród rówieśniczek swoją urodą. Gdy miały pół roku, zostały zapisane do agencji modelek, a w 2017 roku ich matka założyła im konto na instagramie o nazwie "Clements Twins", co przyspieszyło rozwój ich kariery.

Zobacz wideo Dieta jest bardzo ważna w rozwoju dziecka. Jak powinna wyglądać?

"Najpiękniejsze bliźniaczki na świecie" - jak wyglądają obecnie?

Ava Marie i Leah Rose Clements okrzyknięte "najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie" mają rzesze fanów na całym świecie i nie mogą opędzić się od zleceń. Pracują z najbardziej znanymi fotografami, agencjami i projektantami. Co ciekawe, całkiem niedawno karierę w modelingu rozpoczął ich starszy brat Chase, który również wyróżnia się wyjątkową urodą.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Choć początkowo matka dziewczynek obawiała się o ich dzieciństwo, a nawet wycofała się z pomysłu kariery swoich dzieci w modelingu, to okazało się, że założenie dziewczynkom profilu na Instagramie jest strzałem w dziesiątkę, a one doskonale odnalazły się w tej branży. Obecnie w mediach społecznościowych śledzi je ponad 1,8 mln obserwatorów. To tam możemy zobaczyć, jak przez lata zmieniały się Ava i Leah.

 

Najpiękniejsze dziecko świata ma już 21 lat. Thylane Blondeau wyrosła na piękną kobietę

Z kolei Thylane Blondeau, która przed kilkoma laty została uznana za najpiękniejsze dziecko na świecie, ma już 21 lat. Jako 10-latka zawładnęła światem modelingu, kiedy to pozowała w skąpej spódniczce, szpilkach oraz mocnym makijażu. Jej kariera szybko nabrała tempa. Obecnie młoda kobieta ma już na swoim koncie kampanie dla największych domów mody oraz stworzyła własną markę ubrań streetwear'owych. Na Instagramie śledzi ją prawie sześć milionów obserwatorów.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA