Zapakował dziecko w reklamówkę, a inni twierdzą, że to genialne. Tata z TikToka podbił sieć

Tata, który funkcjonuje na TikToku jako @imadventuredad, ostatnio zapakował córkę w reklamówkę. Po co? Żeby poradzić sobie ze zmorą wszystkich rodziców. Jego pomysł szybko został uznany za genialny, a nagranie obejrzało prawie 300 tys. osób.

Więcej historii rodziców przeczytasz na Gazeta.pl.

Chociaż TikTok na początku był aplikacją do nagrywania zabawnych filmików z motywem muzycznym, nie trwało to długo, zanim użytkownicy przeobrazili go w platformę do dzielenia się poradami, trikami i przemyśleniami. Szczególnie upodobali ją sobie rodzice, dla których jest prawdziwą skarbnicą wiedzy. Użytkownik @imadventuredad dzieli się z internautami blaskami i cieniami tacierzyństwa. Ostatnio pokazał, jak zapakował swoją córkę w foliową reklamówkę.

W końcu zrobiłem użytek z reklamówek, które gromadziłem pod zlewem

- napisał. 

Zobacz wideo

Zapakował dziecko w reklamówkę, a inni twierdzą, że to genialne

Ubranie dziecka w foliową torbę to pomysł taty, na ocalenie ubranek przed zabrudzeniem w czasie jedzenia. Pomysł ten działa również, kiedy dziecko bawi się farbami albo kredkami. Wyciął w torbie otwory na ręce i głowę i tym samym sprawił, że zamieniła się w plastikową sukienkę. Nagranie zebrało tysiąc reakcji, a użytkownicy TikToka nie kryli zdumienia.

To genialne! W razie czego możesz ją też nosić
Świetne do malowania. Trzeba tylko nimi obłożyć cały dom
W latach 90. to był dla wszystkich kostium na Halloween. W czarnej wersji

- pisali. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA