Dziewczynka, która urodziła się z włosami Einsteina jest już nastolatką. Tak zmieniła się przez lata

Ta dziewczynka zdobyła popularność poprzez swój nietypowy wygląd. Dokładniej rzecz ujmując, chodzi o włosy, przypominające fryzurę Einsteina. Jak się okazuje, to nietypowe uczesanie jest uwarunkowane rzadką chorobą. Jak obecnie wygląda Shilah Madison?
Zobacz wideo Grażyna Wolszczak walczyła z pocovidowym wypadaniem włosów

Czasami sławę możemy zdobyć w nietypowy sposób. Są przecież sytuacje, które ostatecznie przynoszą nieoczekiwany obrót wydarzeń. W Polsce takim przykładem może być Natalia Siwiec. Niedługo po tym, jak została sfotografowana na trybunach w trakcie jednego z meczów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, w szybkim tempie rozwinęła swoją karierę medialną. Okrzyknięto ją nawet Miss Euro 2012. Takich historii może być więcej. Dziś przedstawimy przypadek z zagranicy.

Niemowlę (zdjęcie ilustracyjne)Najdziwniejsze imiona nadawane dzieciom w Polsce. Jedno z nich to Nutella

Dziewczynka o włosach Einsteina. Jak teraz wygląda?

Kiedy Shilah Madison była jeszcze małą dziewczynką, o jej istnieniu chętnie pisały różne media. Wszystko za sprawą wyjątkowej fryzury, która nie była w żaden sposób stylizowana. Dziewczynka swoim wyglądem przypominała wizerunek Alberta Einsteina, przez co szybko zdobyła popularność.

Mama dziewczynki prowadzi konto na Instagramie, na którym udostępnia ważne chwile z życia Shilah. Konto obserwuje prawie 20 tysięcy użytkowników. Jednym z ostatnich wpisów jest moment krojenia tortu przez nastolatkę. Dziewczynka bowiem świętowała swoje 12 urodziny. 

 

Więcej ciekawych informacji znajdziemy na stronie głównej Gazeta.pl.

Tęczowe dziecko - co to znaczy? Za subtelną metaforą, kryje się ból rodziców. Ma je Meghan Markle i Zofia ZborowskaTęczowe dziecko - co to znaczy? Za tą metaforą, kryje się ból rodziców

Shilah Madison ma włosy jak Einstein. To oznaka pewnej choroby

Choć na zdjęciu możemy dostrzec fryzurę przypominającą rozczesane afro, to jednak wygląd dziewczynki jest całkowicie naturalny. Okazuje się, że za nietypową burzą włosów stoi rzadka choroba. Schorzenie polega na tym, że kształt przekroju włosa jest nietypowy oraz ma podłużne bruzdy.

Kiedy Shilah była małym dzieckiem, spotkała się z opinią lekarza, który uznał, że to "zespół włosów niedających się uczesać". Poniżej możemy zobaczyć, jak wyglądała dawniej. 

 

Pomimo tak nietypowego wyglądu i braku możliwości zmiany fryzury, dziewczynka wzbudza wiele pozytywnych emocji. Pod postami zawsze pojawia się mnóstwo ciepłych komentarzy. Jej wyjątkowość przyciąga kolejne osoby, przez co nieustannie wzrasta liczba obserwujących jej instagramowy profil.

Więcej o: