Nagrali pierwsze spotkanie dziecka ze szczeniakiem. "Reakcja chłopca chwyta za serce"

Rodzice postanowili nagrać pierwsze spotkanie dziecka ze szczeniaczkiem. Tata postawił pieska w korytarzu i obserwował, co zrobi syn. "Wyciskacz łez" - komentują poruszeni internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna umożliwiająca publikowanie, oglądanie i wysyłanie znajomym krótkich filmików. Chociaż zasłynęła głównie za sprawą nagrań układów tanecznych, obecnie można na niej znaleźć o wiele więcej treści. Na TikToku nie brakuje rozmaitych poradników i tutoriali, relacji z podróży oraz uroczystości rodzinnych, zabawnych skeczy i scenek rodzajowych oraz materiałów autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się ze swoimi obserwatorami doświadczeniami związanymi z wychowywaniem dzieci.

Nagrali pierwsze spotkanie dziecka ze szczeniakiem

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Niemowlę (zdjęcie ilustracyjne)Najdziwniejsze imiona nadawane dzieciom w Polsce. Jedno z nich to Nutella

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Na profilu na TikToku @caralang mama opublikowała nagranie przedstawiające pierwsze spotkanie dziecka z psem. Widać na nim tatę, który trzyma na rękach szczeniaka rasy Golden retriever, a następnie ostrożnie kładzie go na ziemi, tuż przed swoim dzieckiem. Chłopczyk niepewnie podszedł do psa, a następnie otworzył usta i aż zaniemówił z radości. Delikatnie pogłaskał zwierzę, a następnie dał mu się pogłaskać. Na kolejnych ujęciach widać, jak rozwijała się ich relacjach, a pies towarzyszył mu podczas różnych czynności, takich jak jedzenie posiłków lub zabawa.

Filmik wzruszył internautów i pojawiły się pod nim setki komentarz. Wiele osób stwierdziło, że dziecko i psa połączy przyjaźń na długie lata.

Chcę mieć dziecko i również kupić mu szczeniaczka
Uważam, że w dzieciństwie każdego z nas powinien pojawić się szczeniak
Reakcja tego chłopca aż chwyta za serce
To niesamowite nagranie sprawiło, że przypomniałem sobie, kiedy to ja dostałem pierwszego szczeniaka. Miałem wówczas osiem lat. Odszedł w zeszłym roku
I tak narodziła się przyjaźń na lata
Wyciskacz łez
Ale ten chłopiec jest szczęśliwy
Jeden z najbardziej uroczych filmików, jakie obejrzałem w tym roku. Jest w nim tyle miłości!

- pisali internauci.

Honey Boo Boo naprawdę nazywa się Alana ThompsonByła dziecięcą miss. Problemy w domu ukrywała pod uśmiechem i makijażem

Więcej o: