Kryształowe dziecko jest wyjątkowe i ma szczególne przeznaczenie. Poznasz je po tych cechach

Kryształowe dziecko ma wiele wyjątkowych cech, które odróżniają je od innych maluchów. Jego przeznaczeniem jest jednoczenie ludzi. Termin ten wywodzi się z parapsychologii i związany jest z nurtem New Age.

Kryształowe dziecko jest wyjątkowe. Duże, przenikliwe oczy o niespotykanym kolorze sprawiają, że ich spojrzenie jawi się jako przeszywające. Wydaje się, że wiedzą o nas wszystko. Kryształowe dzieci pojawiły się około 2000 roku i opisała je Doreen Virtue (wyznawczyni filozofii New Age) w książce "Crystal Children". Według parapsychologii ich rodzicami są dzieci indygo, które na świat przychodziły w latach 70. i 80. XX wieku

Zobacz wideo Czym jest szczęście? Przedszkolaki odpowiadają

Więcej artykułów parentingowych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Alexander Penyushkin, ShutterstockDzieci indygo posiadają wyjątkowe cechy i wyróżniają się wśród rówieśników

Kryształowe dziecko - cechy charakterystyczne

Jest spokojne, wrażliwe, uduchowione i ma melancholijny charakter. Często wykazuje się spontanicznością i nie baczy na konsekwencje. Uwielbia naturę i stara się korzystać z jej dobrodziejstw. Ma szczególną potrzebę dbania o zwierzęta. Nie lubi rzeczy przetworzonych, które nie mają związku z naturą i często ma na nie alergię. 

Parapsychologia mówi, że kryształowe dziecko można rozpoznać już w trakcie ciąży. Przyszła mama czuje się bardzo dobrze, ma magiczne sny i czuje więź z dzieckiem. Intuicyjnie wie, kiedy dziecko przyjdzie na świat. Przez pierwsze miesiące życia malec jest spokojny i rzadko płacze. 

Jak rozpoznać kryształowe dziecko?

O tym, że dziecko jest wyjątkowe świadczą poniższe cechy:

  • czuje więź z ludźmi i zwierzętami, lubi się przytulać,
  • uwielbia aktywności na świeżym powietrzu, na przykład wspinanie się po drzewach,
  • ma zdolności plastyczne, literackie lub muzyczne,
  • nie znosi tłumów i hałasu,
  • odczuwają cudzą krzywdę,
  • mają silną intuicję,
  • samo wybiera sobie to, czym chciałoby się zająć,
  • nie lubi, gdy coś mu się narzuca. 

Dziecko kryształowe ma szczególne przeznaczenie 

Zgodnie z założeniami filozofii New Age niedawno weszliśmy w erę Wodnika. Na wielką koniunkcję Jowisza z Saturnem przygotowały nas dzieci indygo. A na to wydarzenie czekano już od lat 60. XX wieku. Świadczy o tym na przykład fragment utworu "Aquarius" z musicalu "Hair":

Kiedy Księżyc wejdzie w siódmy dom, z Jowiszem układ stworzy Mars. Powróci zgoda pośród planet i miłość poprowadzi nas. Bo oto znów nadchodzi ery Wodnika świt.

To czas rewolucji i ogromnych zmian. I tutaj wkracza kryształowe dziecko o czystej i subtelnej duszy, a jego przeznaczeniem jest jednoczenie ludzi poprzez dobroć, miłość i sztukę. Nie zwraca ono uwagi na płeć, kolor skóry, wykształcenie i wygląd - pragnie pokoju i wzajemnego zrozumienia. Kryształowe dziecko często więc zajmuje się wolontariatem i pracuje w fundacjach.

Wakacje na Podlasiu, 2022Warszawa odwiedza Podlasie. "Poszliśmy do szeptuchy. Wszystko zeszło"

Więcej o: