Ksiądz chciał ochrzcić dziecko. Gest ciekawskiego malca rozbawił wiernych

Zachowanie ciekawskiej dziewczynki podczas chrztu rozbawiło rodziców i gości. Najpierw usiłowała dosięgnąć wody, a później mocno złapała chusteczkę. Ksiądz był zdziwiony. "Ząbkuje, więc szuka wszystkiego, co mogłaby włożyć do buzi" - tłumaczy mama.

TikTok to aplikacja multimedialna umożliwiająca użytkownikom oglądanie, publikowanie i wysyłanie znajomym krótkich filmików. Chociaż zdobyła popularność za sprawą nagrań układów tanecznych autorstwa nastolatek, można tam znaleźć o wiele więcej treści. Na TikToku nie brakuje przeróżnych poradników i tutoriali, zabawnych nagrań ze zwierzętami w roli głównej, relacji z podróży oraz uroczystości rodzinnych, a także materiałów autorstwa rodziców gotowych podzielić się ze swoimi obserwatorami doświadczeniami związanymi z wychowywaniem pociech.

Gest ciekawskiego malca rozbawił wiernych

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Katarzyna Krupa podzieliła się swoją opinią na temat podręcznika do HiT-u.Była studentką prof. Roszkowskiego, ma dziecko dzięki in vitro. "Gdybym miała wybór, wybrałabym sypialnię, nie klinikę"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Chrzest jest dla wszystkich katolików ważnym wydarzeniem. Małe dzieci nie wiedzą jednak, co dzieje się wokół nich w kościele. Zdarza się, że zaskoczone gestem kapłana płaczą. Tak nie było jednak w przypadku pewnej wyjątkowo ciekawskiej dziewczynki.

Na profilu na TikToku @myra_law mama opublikowała nagranie z kościoła. Widać na nim rodziców i księdza, chrzczącego dziecko. Trzymana przez mamę dziewczynka pochylała się w stronę wody, usiłując chwycić kapiące krople. Z kolei gdy ksiądz otarł jej czoło, mocno złapała chusteczkę i nie chciała jej puścić. Ten gest rozbawił rodziców i wiernych, a kapłan był zaskoczony.

To urocza chwila. Córeczka ząbkuje, więc szuka wszystkiego, co mogłaby włożyć do buzi, by sobie ulżyć

- wyjaśniła mama.

Pod nagraniem pojawiły się liczne komentarze od rozczulonych internautów.

Jaka słodka!
Tego się nie spodziewałam. Widziałam wiele traumatyzujących filmików z chrztów, na których dzieci płakały i oczekiwałam czegoś złego, a tu proszę.
Uwielbiam, gdy małe dzieci to robią
Jaka piękna dziewczynka
Ona po prostu bardzo chciała coś chwycić

- pisali.

Nagrywał dziecko na basenie, sopot.policja.gov.pl/Podstępem nagrywał nagie dziecko na basenie i uciekał w klapkach. Policja pokazała jego wizerunek

Więcej o: