Spisała na kartce listę zakupów i przyczepiła do lodówki. Reakcja synka chwyta za serce

Na początku wakacji mama dwóch chłopców spisała listę rzeczy, jakie będą potrzebowali do szkoły. Lista zawisła na lodówce. Po jakimś czasie kobieta znalazła w kuchni kopertę i ważną informację.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Szkolna wyprawka to spory wydatek nawet dla rodziców jedynaków. Ci, którzy doczekali się więcej każdego roku wydają majątek na wszystko, czego ich pociechy będą potrzebowały w swoich placówkach. Wie o tym doskonale Dora Bobbins, mama dwóch chłopców w wieku szkolnym.

Córka Joanny Krupy prowadzi wózek golfowy. Oburzona fanka: A gdzie pasy i kask?Córka Joanny Krupy prowadzi wózek golfowy. Oburzona fanka: A gdzie pasy i kask?

Mama zrobiła listę zakupów

Kobieta jest aktywną użytkowniczką TikToka, gdzie funkcjonuje jako dorabobbins i często zamieszcza nagrania, w których dzieli się swoimi macierzyńskimi rozterkami lub chwali swoimi pociechami. Niedawno udostępniła nagranie, które zostało odtworzone ponad 300 tys. razy i doczekało się ponad 500 komentarzy.

Jestem bardzo dumna z chłopców, których wychowuję tak, żeby kiedyś byli wspaniałymi mężczyznami

- napisała mama przy okazji publikacji nagrania. Na filmiku widzimy listę zakupów, na której widnieją rzeczy, jakie trzeba kupić do szkoły. Mama przyczepiła ją do lodówki. 

Zobacz wideo

Synowie Dory zobaczyli tę listę i postanowili pomóc mamie finansowo. Na stole zostawili jej pieniądze i liścik, w którym napisali: "na zakupy do szkoły, zgodnie z listą z lodówki". Kobieta stwierdziła:

Dzieci widzą więcej, niż nam się wydaje

Internauci zachwyceni gestem chłopców

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy byli zachwyceni zachowaniem dziewięcioletniego chłopca. Pisali: 

Co za kochane dzieciaki. Prawdopodobnie słyszały wiadomości o gospodarce, rachunkach lub dzieci w szkole rozmawiających o pieniądzach 
Wspaniale wychowujesz swoich chłopców
Widać, że wykonujesz świetną pracę, wychowując swoich chłopców

Autorka nagrania zapewniła w komentarzach:

Nigdy nie rozmawiam o kwestiach finansowych, ale moje dzieci wiedzą, że należy uważać na pieniądze, bez względu na to, ile ich się ma.

To miała być weselna zabawa dla dorosłych. Nagle do akcji wkroczyły dzieciŚciągał zębami podwiązkę, gdy do akcji wkroczyły dzieci. "Nie zawstydzaj ich"

Więcej o: