Ściągał zębami podwiązkę, gdy do akcji wkroczyły dzieci. "Nie zawstydzaj ich"

Ściągał zębami podwiązkę panny młodej, gdy nagle podeszły do niego dzieci. Mimo obecności córek nie zamierzał przestać. "Nie zawstydzaj ich w taki sposób i wstań" - pisze oburzona internautka.

Oczepiny to dawny obrzęd weselny podczas którego panna młoda symbolicznie przechodziła ze stanu panieńskiego w zamężny. Odbywały się o północy, kiedy to pannę młodą prowadzono do bocznej izby, śpiewając pieśń. Następnie druhny zdejmowały jej wianek i nakładały czepiec. Współczesne oczepiny nie przypominają dawnego obrzędu. Elementem wspólnym jest jednak północ o której zaczynają się różnego rodzaju gry i zabawy. Wiele z nich budzi jednak kontrowersje, a niektórzy uznają je za przejaw złego smaku.

Dzieci zaangażowały się w zabawę dla dorosłych

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Sąsiedzi plotkowali, bo prowadził dzieci na smyczy. Odpowiedział w dosadny sposób. 'Jak psy'Sąsiedzi plotkowali, bo prowadził dzieci na smyczy. Odpowiedział w dosadny sposób

Na zdjęciu: Szpitalna sala porodowa i plecak spakowany przez partnera.Mężczyźni pakują torby szpitalne kobiet do porodu. Zawartość? Dżinsowa mini sprzed ciąży

Jedną z tego typu zabaw jest przetaczanie jajka przez nogawkę mężczyzn. W zależności od decyzji pary konkurencja ta jest zorganizowana specjalnie dla panny młodej, lub biorą w niej udział również inni goście. Innym przykładem jest konkurs polegający na przyniesieniu ze stołu, toalety lub pożyczeniu od innych gości zapowiedzianych przez wodzireja przedmiotów, albo zdejmowanie przez pana młodego podwiązki panny młodej bez użycia rąk.

Właśnie trzecią zabawę nagrano na filmiku pamiątkowym, który następnie opublikowano na profilu na TikToku @thewilliamsfamiily. Pojawił się tam jednak pewien nieplanowany element. Para młoda postanowiła urządzić wesele bez dzieci, a na przyjęcie zaprosiła jedynie własne pociechy. Nie spodziewała się jednak, że te wykażą szczególnie zainteresowanie oczepinami. Gdy pan młody położył się na podłodze, a następnie włożył głowę pod tiulową kreację żony, by zdjąć zębami jej podwiązkę, podeszły do niego córki. Ku rozbawieniu gości, jedna z dziewczynek usiadła obok taty, zaś druga stanęła obok bacznie przyglądając się rozwojowi sytuacji. Mężczyzna był jednak zdeterminowany i nie przerwał wykonywanej czynności.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy od internautów. Nie wszyscy popierali obecność dzieci podczas tej konkurencji.

Chce zobaczyć zdjęcia z tej imprezy
Co on robi!?
Nawet ich własne dzieci próbują powiedzieć STOP. Nie zawstydzaj ich w taki sposób i wstań
Zaprosiliście gości bez dzieci, a jakoś swoje wzięliście
A moim zdaniem to całkiem słodkie nagranie!

- pisali.

DzieciZabłądziła w lesie z trójką dzieci. Po kilku telefonach na policję rozładował jej się telefon

Więcej o: