Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy pokazała synka. "Coś pięknego"

Katarzyna Sokołowska już od miesiąca spełnia się w nowej roli matki. Aktorka zamieściła na Instagramie erię zdjęć z synem. Internauci byli zachwyceni kadrami. - Nie ma chyba większego szczęścia - przyznała jedna z fanek.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Katarzyna Sokołowska udowodniła, że na rodzicielstwo nigdy nie jest za późno. Jurorka "Top Model" wyznała, że zaszła w ciążę dzięki metodzie in vitro. Jej droga do rodzicielstwa była okupiona sporym bólem. Sokołowska wcześniej poroniła. Niedawno w wywiadzie zdradziła, że nie przejmuje się późnym macierzyństwem i wierzy, że świetnie sobie z nim poradzi. Zapewniła wówczas, że jest w dobrej formie zarówno psychicznej, jak i fizycznej.

Nie ma się co oszukiwać. Zdecydowałam się na procedurę in vitro, bo myślę, że pewne zdarzenia upewniły mnie w tym, że bardzo chcę mieć dziecko. Po naturalnej ciąży, którą straciłam, pojawiła się potrzeba macierzyństwa i pewność, że chcę o to zawalczyć. Jestem jeszcze młoda, zdrowa, wszystko jeszcze działa, więc zaczęłam o to walczyć. Cudowne jest to i sama się wzruszam, że udało się

- wyznała w programie "Miasto kobiet" na antenie TVN Style. Ojcem dziecka jest 53-letni partner gwiazdy - biznesmen Artur Kozieja. Ma już dzieci z poprzedniego związku - bliźniaczki. Teraz Kasia pokazała urocze kadry z synkiem. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o córkach i macierzyństwie

Katarzyna Sokołowska pokazała zdjęcia synka. Wzruszające kadry

Katarzyna Sokołowska opublikowała na Instagramie wzruszające kadry z synem. Przy okazji celebrytka zdradziła, że jej pociecha skończyła już pierwszy miesiąc życia. To pierwszy raz, kiedy widzimy małego na Instagramie.

Jeden miesiąc

- czytamy pod zdjęciem.

 

Joanna Opozda pokazała, jak wygląda jej syn. Znalazła sposób, by zagrać na nosie KrólikowskiemuOpozda pokazała tajemnicze zdjęcie. Tak wygląda Vincent? "Skóra zdarta z mamusi"

Fanka: Rośnie jak na drożdżach. Jak ten miesiąc szybko minął

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy. Internauci przyznali, że rączki i stópki chłopca są wprost rozczulające. 

To najpiękniejsze widoki w życiu!
Jaki słodziaczek.
Coś pięknego.
Urocza, mała kruszynka.
Jaki duży ten mały. Rośnie jak na drożdżach. Jak ten miesiąc szybko minął! Szczęśliwości!

- czytamy w komentarzach. 

Anna Lewandowska, Paulina KrupińskaAnna Lewandowska pokazała wzruszający moment z córką. Krupińska: Rozumiem jej ból

Marcin Tyszka przez przypadek zdradził imię dziecka Katarzyny Sokołowskiej

Katarzyna Sokołowska ostatnio pojawiła się na konferencji "Top Model". Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć także Marcina Tyszki, który udzielił kilku wywiadów. W rozmowie z Jastrząb Post fotograf przez przypadek zdradził imię nowo narodzonego dziecka Sokołowskiej. Zapewnił on, że bardzo podoba mu się imię wybrane przez rodziców i jest "słodkie". Potomek jego koleżanki otrzymał imiona Iwo Lew.

Ja uważam, że powinien mieć na imię Tysio, ale to będzie na trzecie. Na drugie ma Lew. Iwo Lew. Iwo Lew Tysio brzmiałoby dobrze, bo ostatecznie ten synek i tak się nasłuchał mojego gadania na co dzień, i na pewno, jak mnie usłyszy po raz pierwszy, to od razu będzie wiedział, że to wujek Tysio

- powiedział fotograf i tym samym zdradził imię dziecka. Tyszka wspomniał także, jak Sokołowska radziła sobie na nagraniach, kiedy była jeszcze w stanie błogosławionym:

Nagrywała prawie cały program, będąc w ciąży, ja się śmiałem, że przerobiłem prawie wszystkie podręczniki młodego położnika, tak just in case. Energii miała bardzo dużo. Myślę, że ta ciąża ją uskrzydlała.
 

Anna Wendzikowska trafiła z córką do szpitala na ostry dyżur. 'Żeby nie było, że zawsze jest kolorowo'Wendzikowska trafiła z córką na ostry dyżur. "Żeby nie było, że zawsze jest kolorowo"

Więcej o: