Poszli na wesele z malutkim dzieckiem. Zrobili mu "bazę" i założyli słuchawki wygłuszające

Rodzice poszli na wesele z rocznym dzieckiem. Zabrali smoczek, koce, okulary przeciwsłoneczne i słuchawki wygłuszające, dzięki czemu nie musieli wcześniej zrywać się z imprezy. "Po co brać tam dziecko?" - dziwią się niektórzy. Inni doceniają ich pomysłowość.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Chociaż niektórym kojarzy się głównie z nagraniami układów tanecznych, można tam znaleźć rozmaite treści. Na TikToku nie brakuje zabawnych nagrań ze zwierzętami, poradników i tutoriali oraz relacji z podróży i wydarzeń rodzinnych.

Poszli na wesele z malutkim dzieckiem

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Dominika Gwit zdradziła termin porodu. Mówi także o pracy. 'Mam nadzieję, że Bóg pozwoli'Gwit zdradziła termin porodu. Mówi także o pracy. "Mam nadzieję, że Bóg pozwoli"

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Na profilu na TikToku @mckenzieknill młoda mama opublikowała nagranie z wesela. Rodzice na uroczystość udali się z rocznym dzieckiem. Nie chcieli jednak wcześniej ulotnić się z imprezy. Wymyślili więc sprytny patent, dzięki któremu malec nie płakał mimo kolorowych świateł i głośnej muzyki.

Na filmiku widać dziecko siedzące w nosidełku i owinięte kocem. Mam założyła mu słuchawki wygłuszające oraz okulary przeciwsłoneczne, dzięki czemu nie przeszkadzały mu światła i muzyka. Malec siedział grzecznie w swojej przytulnej "bazie" ze smoczkiem w buzi i pluszową żyrafą w rączce. Nagranie z wesela okazało się hitem TikToka i pojawiła się pod nim masa komentarzy.

Niektórzy uważali, że mama wpadła na genialny pomysł i sami chcą go wypróbować. Inni zaś stwierdzili, że weselne przyjęcie nie jest odpowiednim miejscem dla małego dziecka.

Po co brać tam dziecko?
Idę na wesele z dzieckiem, bo nie mam go z kim zostawić
Jak chcesz, to siedź ze swoim dzieckiem w domu. Nikt inny nie musi
My też niedługo idziemy na wesele. Słuchawki wygłuszające są już gotowe
Moje dzieci nie potrzebują słuchawek i okularów. Zasypiają przy głośnikach
Wygląda cool!
Podoba mi się to, jak ludzie kombinują, by nie wykluczyć dziecka z uczestnictwa w ważnych uroczystościach, a przy tym nadal świetnie się bawią
Kiedy moja córeczka miała trzy latka głośna muzyka i światła wręcz pomagały jej w zasypianiu
Właśnie taką mamą chciałabym być! Posiadanie dzieci nie wykluczy mnie z udziału w ważnych wydarzeniach

- pisali internauci.

Chrzest (zdjęcie ilustracyjne)Reakcja dziecka podczas chrztu zaskoczyła księdza i gości. Wszyscy patrzyli na jego twarz

Więcej o: