Dominika Gwit zdradziła termin porodu. Mówi także o pracy. "Mam nadzieję, że Bóg pozwoli"

Dominika Gwit niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Dziennikarka zdradza, czy planuje odpoczywać podczas ciąży. Przy okazji ujawniła, kiedy pociecha przyjdzie na świat. - Ciąża to nie choroba - podkreśla celebrytka.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Dominika Gwit i jej mąż Wojciech Dunaszewski spodziewają się dziecka. Ich droga do rodzicielstwa okupiona była ogromnym bólem. Para bardzo długo starała się o potomka. To wszystko ze względu na chorobę, która uniemożliwiała zajście w ciążę. Gwit przyznała na InstaStories, że od czterech lat leczy poważne immunologiczne choroby, z których wynikała jej niepłodność. Na szczęście dzięki odpowiedniemu leczeniu, para teraz spodziewa się upragnionego dziecka. Teraz dziennikarka zdradza termin porodu, a także opowiada o tym, czy planuje odpoczywać podczas ciąży. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka chce zostać mamą. "Chciałam lecieć do Danii na in vitro"

Dominika Gwit nie zamierza rezygnować z pracy w teatrze. "Oczywiście będę słuchać lekarzy"

Dominika Gwit niedawno została zapytana przez fanów na Instagramie o to, czy planuje pracować podczas ciąży. Ich dociekliwość z pewnością spowodowana jest tym, że internauci chcieliby podziwiać ją na deskach teatru tak jak dotychczas. Okazuje się, że lekarze nie widzą przeciwwskazań do pracy. 

Wiem, że macie już kupione bilety na jesienne spektakle. Kochani, mam zamiar pracować na pewno we wrześniu i w październiku, zagrać wszystkie spektakle, które są zaplanowane w tych miesiącach. Mam nadzieję, że Bóg pozwoli i się uda. Oczywiście będę słuchać lekarzy i jeśli tylko powiedzą, że nie mogę pracować, to nie będę. Ciąża to nie choroba, na razie lekarze pozwalają mi grać

- przyznaje dziennikarka. Gwit uchyliła rąbek tajemnicy związany z porodem i zdradziła również, kiedy spodziewa się rozwiązania.

Dziecko się pojawi na świecie zimą, także jesień jest nasza. Trzymajcie mocno kciuki, żebyśmy się spotkali

- dodała i tym samym rozwiała wszelakie wątpliwości. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.