Aleksandra Żebrowska pozuje po ciąży. Znowu "cała goła". Fani podziwiają za odwagę

Aleksandra Żebrowska dwa tygodnie temu doczekała się czwartego dziecka. Teraz żona Żebrowskiego pokazała w sieci zdjęcie ciała po porodzie. Chociaż wiele kobiet w tym czasie mierzy się z kompleksami dotyczącymi wyglądu, to jej to nie dotyczy. Fanki w komentarzach dziękują jej za ten post. - Gdyby każda kobieta odważyła się pokazać w takim stanie, świat byłby piękniejszy - pisze jedna z nich.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Sandra Kubicka chce zostać mamą. "Chciałam lecieć do Danii na in vitro"

Aleksandra Żebrowska pokazuje ciało po porodzie

Aleksandra Żebrowska niedawno powitała na świecie swoją pierwszą córkę. Jej synowie: Franciszek, Henryk i Feliks, będą musieli przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości, w której obecna będzie także siostra. Już zaledwie kilka dni po rozwiązaniu Żebrowska opublikowała humorystyczne zdjęcie z sali porodowej. Teraz pokazała fanom serię ujęć, na których widzimy, jak wygląda jej ciało, kilka tygodni po wydaniu na świat kolejnej pociechy. Na jednym ze zdjęć Żebrowska eksponuje brzuszek, a na kolejnym pokazuje się światu w negliżu, osłaniając piersi ręką.

 

Fanka: Gdyby każda kobieta odważyła się pokazać w takim stanie, świat byłby piękniejszy

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internautki, jak zawsze, wychwaliły i podziękowały Żebrowskiej za to, że jest tak szczera i naturalna. Niektóre fanki przyznały, że

Ola jesteś niesamowita! Piękna istoto.
Uwielbiam Ola! Coś pięknego i wspaniałego ! Coś, czego inny na Instagramie nigdy nie pokaże. Jesteś ponad wszystko.
Super, że pokazujesz jak jest naprawdę.
Myślę, że nie ma nic piękniejszego niż ciała kobiet, nasze ciała.
Gdyby każda kobieta odważyła się pokazać w takim stanie, świat byłby piękniejszy. Ktoś by napisał - odważna jest. Odważny jest strażak, który wchodzi w ogień, a tu jest pokazana prawda sama w sobie do której odwagi nie potrzeba. Piękna!
W końcu prawdziwe ciało prawdziwej, pięknej kobiety. 
Cudowna, prawdziwa, nie do podrobienia. Jesteś niesamowitym wsparciem!

- czytamy w komentarzach. Jednak najwięcej emocji wzbudziła fotografia, na której Żebrowska pozuje całkiem goła, zasłaniając jedynie swoje piersi:

Przesunęłam w prawo i nic piękniejszego dziś na Instagramie nie zobaczę!
Drugie zdjęcie to jest jakiś kosmos. Dziękuję za to.
Podziwiam odwagę!

Dominika Gwit o problemach z zajściem w ciążę. 'Bardzo się modliliśmy'Dominika Gwit o problemach z zajściem w ciążę. "Bardzo się modliliśmy"

Wszystkie kobiety opromienione macierzyńskim szczęściem są piękne

Nie jest wcale łatwo zachować idealne ciało, urodzić dziecko i wciąż być w stanie sprostać społecznym standardom piękna. Nie zapominajmy jednak, że ciało każdej matki po ciąży jest piękne i atrakcyjne. Nie jest to ważne, czy świeżo upieczone matki starają się pozbyć dodatkowych kilogramów. Coraz więcej mam dzieli się także fotografiami, które pokazują "prawdziwe oblicza macierzyństwa" i opisują to, co sprawia trudności, a także to, co jest piękne w byciu mamą. Chociaż zdjęcia czasem diametralnie różnią się od siebie, to każde z nich łączą dwie cechy: prawdziwość i naturalność. Każda kobieta powinna akceptować swoje ciało, bo to właśnie w nim jest prawdziwa siła.

Agnieszka Włodarczyk pozuje w bieliźnie z dzieckiem. Fanka: 'Taka figura po porodzie?'Włodarczyk pozuje w bieliźnie z dzieckiem. Fanka: "Taka figura po porodzie?"

Więcej o: