Rozanielony książę William pozował z fankami i się zaczęło. O reakcji jego córki mówią wszyscy

Książę William podczas Igrzysk Wspólnoty Narodów został poproszony przez fanki o wspólne zdjęcie. Podczas gdy uśmiechnięty od ucha do ucha tata pozował z trzema kobietami, księżniczka Charlotte nie kryła złości. Zdjęcia z wydarzenia obiegły cały świat.

Więcej wiadomości na temat rodziny królewskiej przeczytasz na Gazeta.pl.

Książę William wraz z żoną i córką pojawił się w Birmingham na Igrzyskach Wspólnoty Narodów pod koniec lipca. Na początku wydarzenia cała trójka miała doskonały nastrój. Fotoreporterzy uchwycili, jak siedmioletnia Charlotte klaszcze, robi miny do obiektywów i rozśmiesza rodziców. Atmosfera jednak zmieniła się, kiedy do Williama podeszły trzy fanki i poprosiły go o wspólne zdjęcie. Młoda dama nie kryła swoich emocji. 

Zobacz wideo

Księżniczka Charlotte skarciła wzrokiem tatę i fanki

Fotografię, o której mówią wszyscy, opublikowała jedna z użytkowniczek Twittera. Widzimy na niej, jak  uśmiechnięty William pozuje z fankami, a w tle Charlotte zabija kobiety wzrokiem. 

Drogie panie, niech to będzie dla was ostrzeżenie. Księżniczka Charlotte nie akceptuje fanek swojego tatusia

- zażartowała autorka wpisu.

Nie musiała długo czekać na reakcje internautów, którzy zauważyli niezwykłą więź, jaka łączy Williama z córką. Wiele osób uznało reakcję dziewczynki za naturalną. Dziewczynka jest oczkiem w głowie ojca i od najmłodszych lat rodzice spełniają wszystkie jej zachcianki. Nic dziwnego, że nie spodobało jej się zainteresowanie tatą ze strony innych kobiet.

Na pewno nie chce dzielić się uwagą swojego taty
Wszyscy byliśmy w tym miejscu
To jest takie słodkie i zabawne
Dokładnie. To jest jej tatuś, więc łapy precz

- pisali.

Jakimi rodzicami są Kate i William? Ich język ciała sporo na ten temat zdradzaJakimi rodzicami są Kate i William? Ich język ciała sporo na ten temat zdradza

Więcej o: