Zabrała syna do fryzjera i pozwoliła mu się obciąć na złoczyńcę z bajki. "Wygląda, jakby miał 50 lat"

Nawet w kwestii fryzury rodzice mają dylemat, czy pozwalać swoim dzieciom łamać normy społeczne, czy trzymać się utartych schematów. Jedna mam przystanęła na prośby syna podczas wizyty u fryzjera i teraz zastanawia się, czy jest złą matką. Internauci twierdzą, że nastolatek wygląda jak 50-letni mężczyzna.

Więcej historii rodziców przeczytasz na Gazeta.pl.

Dużo mówi się o tym, że rodzice powinni dać dzieciom przestrzeń do wyrażania siebie i w granicach rozsądku nie odrzucać ich kreatywnych pomysłów. Johanna Clark właśnie tak stara się wychowywać swoje pociechy, dlatego kiedy jej syn przed wizytą u fryzjera powiedział, że chce mieć fryzurę jak Pan Burns z amerykańskiego serialu animowanego "Simpsonowie", bez wahania się zgodziła. Kiedy było już po wszystkim, pojawiły się jednak wątpliwości, czy postąpiła słusznie. 

Zobacz wideo

"Wygląda, jakby miał 50 lat"

Po powrocie do domu Johanna nagrała krótki filmik na TikToka, na którym zaprezentowała efekty wizyty u fryzjera. Zestawiła na nim zdjęcie złoczyńcy z nagraniem syna, który robi złowieszczą pozę. Warto zauważyć, że Pan Burns określany jest jako "wyjątkowo chciwy, tyraniczny i egoistyczny biznesmen". Chłopiec jednak wydaje się darzyć go sympatią i nie ukrywa szczęścia z powodu podobnej fryzury. Na nagraniu mama zapytała wprost: "Czy jestem złą mamą, że pozwoliłam synowi obciąć się jak Pan Burns?". Filmik obejrzało ponad 7 milionów osób, a część rodziców podzieliła się swoimi opiniami. 

Jeśli jest szczęśliwy z tego powodu, to nie jesteś złą matką
Doskonała fryzura do nowego zdjęcia paszportowego!
Jest szczęśliwy i pewny siebie. To tylko włosy. Poza tym doskonałe doświadczenie na przyszłość, kiedy już będzie miał 50 lat
Pozwalanie dzieciom na dokonywanie wyborów świadczy o byciu wspaniałą mamą
Wygląda jak książę William
Wygląda jakby miał 50 lat

- pisali rozbawieni internauci.

Lara Gessler i Piotr SzelągLara Gessler pokazała zdjęcie córki. Fani patrzą na jej włosy. "Podobna do babci"

Pojawiły się jednak również zmartwione głosy:

Oby nie chodził do szkoły publicznej
To cool i widać, że chłopiec jest zachwycony, ale co z innymi dziećmi w szkole? Pewnie będą go prześladować.

Mama nie odpowiedziała na te obawy. 

Shilah MadisonDziewczynka z włosami Einsteina pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Więcej o: