Dziewczynka z włosami Einsteina na zdjęciu z dzieciństwa. Widać zmianę na przestrzeni lat

Dziewczynka z włosami Einsteina pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza wyjątkowej fryzurze i koncie na Instagramie, które obserwuje niecałe 19 tys. osób. Niedawno świętowała swoje urodziny i w mediach społecznościowych opublikowała swoje zdjęcie z lat dziecięcych. Widać ogromną zmianę jaka zaszła w jej wyglądzie.

Shilah Madison zasłynęła jako "dziewczynka z włosami Einsteina". Anomalia, która została określona jako „zespół włosów niedających się uczesać", powoduje u niej, że bujna czupryna nie daje się w żaden sposób okiełznać. Włosy rosną w górę i wydają się srebrzyste.  Jednak dzięki swojej wyjątkowości Shilah zebrała społeczność, która liczy na Instagramie prawie 19 tys. osób z całego świata, w tym również z Polski.

Zobacz wideo Jak Wiktora Gąsiewska dba o włosy? Są "oporne"

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Dziewczynka z włosami Einsteina pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Włosy Shilah są wyjątkowe. O tym, że cierpi ona na schorzenie, które polega na bardzo nietypowym przekroju i kształcie włosa, dowiedzieli się przypadkiem w szpitalu. Udali się tam, bo mała miała problemy ze zgryzem. Lekarz stwierdził, że ma ona fryzurę niczym Albert Einstein.

Niepokoi Cię wysypka u dziecka? Skonsultuj się z lekarzem. Nie warto jej lekceważyćPomidorowa gorączka u dzieci. Tajemnicza choroba budzi niepokój

Niedawno dziewczynka świętowała swoje 12-ste urodziny, a jakiś czas temu jej mama, która de facto prowadzi jej profil - opublikowała zdjęcie małej Shilah. Dodała też kilka słów wspominających etapy wyjątkowej przemiany jej niezwykłych włosów.

Patrząc z perspektywy lat na Shilah, jej włosy z pewnością stały się nieco grubsze i dłuższe, a ich kolor zmienia się niczym pory roku - od białego do złotego blondu

- napisała kobieta.

Mała Shilah MadisonMała Shilah Madison Fot. Instagram / @shilahmadison

Na tym zdjęciu widać wielką przemianę, która nastąpiła na przestrzeni kilku lat. Niezwykłych włosów jest na pewno więcej. Aktualnie włosami tej niezwykłej dziewczynki zajmują się głównie fryzjerzy, którzy mają doświadczenie ze sztywnymi i kręconymi włosami osób z korzeniami afrykańskimi. 

Kierowca autobusu wiózł dziecko w swojej kabinie.Kierowca autobusu wiózł dziecko w swojej kabinie. "Zrobił to, co było słuszne"

Więcej o: