Niedługo urodzi im się dziecko. Niewiarygodne, co zrobił dziadek. "To najlepsza pomoc"

Mężczyzna przebył długą drogę do domu córki, gdzie zjawił się, żeby pomóc jej w przygotowaniach, bo niedługo na świecie pojawi się jej dziecko. Internauci stwierdzili, że ta kobieta ma dużo szczęścia i wspaniałe wsparcie taty.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Pojawienie się w domu pierwszego dziecka zwykle wywraca do góry nogami życie jego rodziców. Pierwsze dni maluszka w domu zwykle są najtrudniejsze - jego rodzice muszą się odnaleźć w nowej sytuacji, dopiero uczą się swoich ról. Są tak zaabsorbowani pociechą, że często zapominają o swoich potrzebach np. o jedzeniu. Zmęczeni chwytają z lodówki byle co i w ten sposób starają się zaspokoić głód.  

Była zachwycona imieniem dla dziecka, które wybrał mąż. Gdy poznała, po kim było, zmieniła zdanieMąż wybrał imię dla dziecka, nie wie, że ma brzydkie znaczenie. "Oznacza genitalia"

Dziadek zjawił się w domu córki i zięcia

Doskonale wie o tym dziadek z nagrania zamieszczonego na Instagramie na koncie babylist. Filmik został nagrany przez jego córkę, która niebawem zostanie mamą. Postanowiła się pochwalić tym, co dla niej i jej partnera zrobił jej ojciec. Filmik opatrzyła komentarzem: "W tym miesiącu urodzi nam się dziecko więc mój 76-letni tata jechał do nas sześć godzin, żeby przygotować jedzenie, które będziemy mogli zamrozić". Na nagraniu widać mężczyznę, który gotuje i wypełnia lodówkę jedzeniem. Kobieta pokazuje, jak jej zamrażalnik wypełnia się porcjami jedzenia zapakowanymi w plastikowe pojemniki. Mężczyzna włożył w to zadanie wiele pracy i serca, nie chciał, żeby jego córka w tych pierwszych trudnych momentach z dzieckiem w domu była głodna. 

Dziadek przygotował bardzo dużo jedzenia, które poporcjował i zamroził.Dziadek przygotował bardzo dużo jedzenia, które poporcjował i zamroził. Instagram/babylist/screen

Zobacz wideo

Internauci zazdroszczą jej wsparcia

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów, których rozczuliło zachowanie mężczyzny.

Mogę go pożyczyć?
Super pomoc w ciągu tych pierwszych kilku tygodni
To naprawdę najsłodsza rzecz, jaką rodzic może zrobić dla nas jako dorosłych
To najlepsza rzecz, jaką można zrobić dla mamy lub przyszłej mamy
Jest skarbem
Szkoda, że więcej ludzi nie ma takiego wsparcia
Będzie wspaniałym dziadkiem
Co za mężczyzna!
To najlepsza pomoc!

- pisali

Chrzest (zdjęcie ilustracyjne)Nieślubne dziecko - czy rodzice w konkubinacie mogą ochrzcić pociechę? Ksiądz wyznacza zasady

Więcej o: