Barbara Kurdej-Szatan pokazała rodzinny kadr. Oburzeni fani: Henio smoczek nadal ciągnie?

Barbara Kurdej-Szatan pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym stęsknione dzieci wpadają w ramiona ojca. Internauci skomplementowali rodzinne relacje Szatanów. Byli też tacy internauci, którzy wychwycili, że dwuletnie dziecko popularnej pary wciąż ssie smoka. - Nie powinno popularyzować się tego, co nie jest dla dzieci dobre! - komentuje oburzona fanka.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Barbara Kurdej-Szatan to kochającą żona i szczęśliwa mama. Od blisko dziesięciu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Rafałem Szatanem. Urocza blondynka z reklamy sieci komórkowej często publikuje zdjęcia swoich dzieci w mediach społecznościowych. Widać, że macierzyństwo jej służy. Basia często w swoich wpisach porusza rzeczywistość każdej matki. Dzięki niezwykłej szczerości i naturalności aktorka zebrała pokaźne grono odbiorców w mediach społecznościowych. Tym razem Basia pokazała w sieci uroczy kadr ojca z dziećmi

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan o komunii córki i wierze w swojej rodzinie

Barbara Kurdej-Szatan pokazała męża i dzieci. Fani patrzą na małego Henia

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie, na którym stęsknione dzieci witają się ze swoim tatą - Rafałem Szatanem. Na uroczej serii zdjęć widzimy, jak maluchy przytulają się do swojego ojca, który powrócił z delegacji służbowej. 

Małe tęskonty. Rodzina!

- czytamy pod zdjęciem. 

 

Fanka: Wszystko super, tylko dlaczego dwuletnie dziecko nadal ma smoczek?

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci byli zachwyceni relacją Rafała Szatana z dziećmi. Piosenkarz dostał wiele komplementów.

Musisz być dobrym ojcem, skoro dzieci tak za tobą szaleją.
Cudowne tacierzyństwo!
Najcudowniejszy widok.
Aż miło popatrzeć!

- czytamy w komentarzach. Niektórzy obserwatorzy zwrócili na fakt, że choć Henio ma już dwa lata, to wciąż używa smoczka. 

Wszystko super, tylko dlaczego dwuletnie dziecko nadal ma smoczek? Nie powinno popularyzować się tego, co nie jest dla dzieci dobre!
Taki duży chłopiec ze smokiem?
Henio smoczek nadal ciągnie?

- pisali oburzeni fani. Jedna z internautek zwróciła także uwagę na fryzurę Henia:

Czemu syn nosi długie włosy? Przecież to chłopak. Lepiej chłopięco wyglądałby w krótkich włosach.

Jak długo można pozwalać dziecku używać smoczka?

Wbrew temu, co często słyszymy, smoczek nie był i nie jest wrogiem dziecka, pod warunkiem że dobrze go wybierzemy i będziemy go rozsądnie używać. Jednak lekarze pediatrzy i dentyści zalecają, aby eliminować nawyk ssania najpóźniej do 18. miesiąca życia i przestrzegać przed stosowaniem smoczka w celu uspokojenia dziecka. Wczesna ingerencja pomoże w tym, że dziecko w przyszłości nie będzie miało problemów ze zgryzem i uniknie stosowania aparatów ortodontycznych. Ssanie pustego smoczka może doprowadzić do zahamowania wzrastania wyrostków zębodołowych i rozwoju zaburzeń zgryzu, takich jak tyłozgryz, tyłożuchwie, zwężenie szczęk, wychylenie lub wysunięcie siekaczy górnych oraz zgryz otwarty przedni.

Więcej o: