Dominika Gwit jest w ciąży. Pokazała zdjęcie USG. Michał Piróg komentuje

Dominika Gwit jest w ciąży. Aktorka radosną nowinę ogłosiła na swoim instagramowym koncie. Ciężarna wyznała, że wraz z Wojciechem Dunaszewskim długo walczyli, aby ich rodzina się powiększyła. - Pan Bóg wysłuchał naszych próśb - podkreśliła celebrytka.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Dominika Gwit to polska aktorka i dziennikarka, która znana jest szczególnie młodemu pokoleniu. Jakiś czas temu wydała nawet książkę o swojej walce z nadwagą. Gwit od czterech lat wiedzie szczęśliwe życie u boku ukochanego męża - Wojciecha Dunaszewskiego. Teraz gwiazda dzieli się z fanami pewną nowiną. 

Zobacz wideo Dominika Gwit pływa na dmuchanym flamingu

Dominika Gwit jest w ciąży. "Pan Bóg wysłuchał naszych próśb"

Dominika Gwit podzieliła się z fanami na Instagramie radosną nowiną i zdradziła, że już niebawem wraz ze swoim mężem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka zamieściła zdjęcie w jednej z warszawskich klinik, na którym pozuje z Wojciechem Dunaszewskim, trzymając w ręku wydruk USG. 

Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic.

- napisała na Instagramie celebrytka. Gwit podkreśliła, że dość długo starała się z mężem o dziecko. Udało się dzięki wsparciu i pomocy lekarzy:

Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy. Za kilka miesięcy będziemy we troje!
 

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska pokazała brzuch po porodzie. "Żegnaj, seksie"

Michał Piróg wiedział o ciąży jako pierwszy? "Cieszę się, że już powiedzieliście oficjalnie"

W komentarzach pojawiło się mnóstwo miłych słów. Internauci pogratulowali ciąży i dodali, że ciężarna wygląda rewelacyjnie, a samo macierzyństwo na pewno będzie jej służyło.

Cudowne wieści! Gratulacje!
Dominika, wyglądasz rewelacyjnie! Ciąża ci służy. Szczęśliwego rozwiązania.
Gratulacje z całego serca! Jesteście cudowni!
To jest najlepsza wiadomość tego ranka. Bardzo się cieszę i pozdrawiam "fasolkę"!
Wspaniała nowina. Gratulacja

- czytamy w komentarzach. Ciepłe słowa przekazali także koledzy i koleżanki z branży show-biznesu. Michał Piróg przyznał, że bardzo się cieszy, że para oficjalnie ujawniła ciążę. 

Kochani, jak wiecie, cieszę się bardzo i cieszę się, że już powiedzieliście oficjalnie

- napisał tancerz. Do gratulacji dołączyli także: Michał Koterski, Olga Frycz, Ada Fijał, Rafał Maślak, Ewa Minge, Paulina Sykut-Jeżyna, Anna Gzyra-Augustynowicz czy Agnieszka Łyczakowska. 

Redakcja eDziecko.pl również dołącza do gratulacji!

Aleksandra Żebrowska na zdjęciu z porodówki. Mąż zadał jej irytujące pytanie podczas poroduŻebrowska na zdjęciu z porodówki. Mąż zadał jej "znienawidzone" pytanie?

Więcej o: