Punkowe dziecko ma naturalnego irokeza. "Jakby go prąd poraził"

Na początku w wyglądzie chłopca nic nie zwróciło uwagi jego mamy, ale po kilku dniach jego delikatne włosy w kolorze blond zaczęły się układać w niezwykły sposób. Dziś tworzą naturalnego irokeza.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

41-letnia Nicolle Green mieszka w Lewes w East Sussex (Wielka Brytania). Jest mamą trojga dzieci. Najmłodsze, Emerson, przyszedł na świat 21 czerwca, ma więc sześć tygodni. Kiedy chłopiec przyszedł na świat, jego mama nie zauważyła niczego niezwykłego w jego wyglądzie. 

Mama była zaskoczona fryzurą dziecka

Emerson urodził się z gęstą czuprynką na głowie. Po kilku dniach jego włosy zaczęły się układać w irokeza i tak już zostały.

Wygląda, jakby go prąd poraził

- żartuje jego mama na łamach Daily Mail. Nicolle wyznała, że jego włosy przeczą prawie grawitacji, układają się w irokeza niezależnie od tego, co z nimi robi - moczy, myje, szczotkuje. 

Zobacz wideo

Obcy zaczepiają mamę z dzieckiem

Mama małego Emmersona przyznała, że niezwykły wygląd jej dziecka sprawia, że na ulicy zaczepiają ją obcy ludzie i zachwycają się czuprynką malca. 

Niedawno byłam w kawiarni i jak tylko wyciągnęłam go z wózka, żeby go nakarmić, wszyscy podeszli i mówili: o mój Boże! Spójrzcie na jego włosy!

- opowiada mama chłopca. 

Mam nadzieję, że gdy urośnie, będzie pasował do swojej fryzury, będzie trochę zbuntowany. Z imieniem i nazwiskiem takim jak Emerson Blake myślę o gwiazdach rocka, artystach

- żartuje mama chłopca.

Więcej o: