Partnerka Ronaldo straciła jedno z bliźniąt. Pokazała ocalałe. "Małe błogosławieństwo"

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez mają za sobą bardzo trudne chwile. Para kilka miesięcy temu przeżyła śmierć jednego z bliźniąt. Niedawno partnerka piłkarza pokazała zdjęcie dziecka, które ocalało.

Georgina Rodriguez i Christiano Ronaldo są parą od 2017 roku. Razem wychowują troje dzieci mężczyzny - bliźniaki Evę i Mateo oraz Cristiano Ronaldo Juniora, a także dwie wspólne córki - Alanę Martinę i Bellę Esmeraldę. 

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo na uroczym wideo z córką:

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez mają za sobą bardzo trudne chwile. Para kilka miesięcy temu przeżyła śmierć jednego z bliźniąt. Podczas porodu doszło do tragedii - córeczka pary przeżyła, a jej brat zmarł w szpitalu. 

Z największym smutkiem musimy poinformować, że nasz mały chłopiec odszedł. To największy ból, jaki mogą poczuć rodzice. Tylko narodziny naszej córki dają nam siłę, by żyć w tym momencie z nadzieją i radością. Chcielibyśmy podziękować doktorom i pielęgniarkom za ich profesjonalną opiekę i wsparcie. Jesteśmy zdewastowani tą stratą i uprzejmie prosimy o prywatność w tym trudnym czasie. Nasz aniołku, zawsze będziemy cię kochać

- napisał Cristiano Ronaldo w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

"Moje małe, wielkie błogosławieństwo"

Niedawno partnerka piłkarza opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie najmłodszej córeczki. Post wzruszył i zachwycił fanów znanej pary. 

Piękna Esmeralda. Moje małe, wielkie błogosławieństwo

- napisała pod zdjęciem.

Warto wspomnieć, że Georgina Rodriguez jest tęczową mamą. Określenie to odnosi się do kobiet, które poroniły lub straciły dziecko po porodzie. 

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

 

Więcej o: