Wypiła drinka i kazała koleżance karmić piersią jej dziecko. "Kiedyś to było normalne"

Grace niedawno powitała na świecie swojego synka i od tamtej pory dzieli się na TikToku swoimi doświadczeniami. Ostatnio opublikowała jednak nagranie, które wzbudziło spore kontrowersje. Okazało się, że kiedy wypiła na imprezie drinka, poprosiła swoją koleżankę o nakarmienie piersią dziecka. Niektórych to szokuje, inni uważają, że to normalne.

Więcej historii rodziców przeczytasz na Gazeta.pl.

Grace, która znana jest na TikToku jako gregariously_grace, ma aż 105 tys. fanów i ponad 7 milionów polubień. Ostatnio opublikowała nagranie, w którym przyznała, że zdarzyło jej się wypić kilka drinków na jednej z imprez i poprosiła wówczas koleżankę o nakarmienie piersią swojego synka. Widzimy, że obie siedzą na kanapie w wieczorowych sukienkach i podczas gdy przyjaciółka karmi maleństwo, mama głaszcze je po główce. Filmik podzielił internautów.

Zobacz wideo

Wypiła drinka i kazała koleżance karmić piersią jej dziecko

Podczas gdy część osób stwierdziła, że karmienie piersią cudzego dziecka nie jest normalne, inni uważali, że takie sytuacje w przeszłości nikogo nie dziwiły. Jedna z internautek zapytała, dlaczego sama nie mogła nakarmić dziecka po alkoholu. Poza faktem, że po wypiciu jednej porcji alkoholu należy zachować minimum 2,5 godziny przerwy od karmienia, Grace miała też inny powód.

Moja przyjaciółka ma siedmiomiesięczne dziecko, którego nie ma w domu przez weekend. Pozwoliłam jej karmić, żeby pielęgnować układ odpornościowy maluszka i żeby jej ulżyć

- wyjaśniła. 

Zdjęcie poglądowe.Ksiądz grzmi z ambony o bezdzietności. Wasze reakcje: Za to oni mają w "tajemnicy"

Na 100 proc. zrobiłabym to samo dla swojej przyjaciółki
Mam wrażenie, że ludzie zapominają o tym, że w przeszłości robiliśmy tak cały czas. Niektóre mamy miały problemy z pokarmem, więc karmiły mamki
To piękne. Naprawdę potrzebna jest wioska, żeby wychować dziecko!
Bajka stara jak świat

- pisały internautki.

Joanna Opozda z Vincentem w Łańcucie.Joanna Opozda pokazała urocze nagranie z dzieckiem i psem. "Tak się bawimy"

Więcej o: