Dziewczynka miała rzucać kwiaty na ślubie. Źle zrozumiała zadanie i wstrzymała całą uroczystość

Dwuletnia Nicole dostała niezwykle ważne i odpowiedzialne zadanie. W czasie ślubu, wraz z innymi dziećmi miała sypać kwiaty przed parą młodą. Dziewczynka jednak nie zrozumiała idei tego przedsięwzięcia.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Gdy dzieci zjawiają się w kościele, często jest to związane z ważnymi uroczystościami np. ślub, chrzest lub bierzmowanie. Rodzice starają się je do tego odpowiednio przygotować, tłumacząc, jak mają się zachować, jednak nie zawsze przynosi to oczekiwany rezultat. Niektóre dzieci, jak ta dziewczynka, która chwyciła księdza za rękę w czasie chrztu, są po prostu za małe, żeby wiedzieć, co robić, a czego zdecydowanie nie. Inne - nie potrafią zapanować nad swoimi potrzebami. Zwykle nikt takim maluchom nie ma za złe tych kościelnych "wpadek". Stają się anegdotami opowiadanymi potem przez lata w czasie rodzinnych spotkań przy stole. 

Dzieci indygo posiadają wyjątkowe zdolności.Jak rozpoznać kryształowe dziecko? Sprawdź, czy twoje dziecko ma te cechy

Dzieci miały sypać w kościele kwiaty

Niektóre dzieci, chociaż wiedzą, co mają w kościele robić, są zbyt przejęte faktem, że na nich skupia się cała uwaga i zdarza im się przestraszyć, zawstydzić, rozpłakać. Inne starają się "za bardzo". Tak jak dwuletnia Nicole z poniższego filmiku. Nagranie zostało udostępnione na TikToku przez ciocię dziewczynki. Opatrzyła je komentarzem: "Moja siostrzenica uwielbia sprzątać. Ma dwa lata". Dodała też, że dziecko nie zrozumiało idei sypania kwiatów przed parą młodą w kościele. I gdy druga dziewczynka sypała kwiaty na podłogę, Nicole zaczynała je sprzątać. Trwało to dobrą chwilę, uroczyste wejście pary młodej do kościoła zostało wstrzymane. Bliscy musieli Nicole wyjaśnić, że tak ma się właśnie dziać i takie jest zadanie trójki dzieci. Dziewczynka początkowo nie była przekonana, ale w końcu przystanęła na pomysł "bałaganienia" w kościele. 

Zobacz wideo Kamil Baleja spotkał fana na wakacjach. Zadał mu tylko jedno pytanie. "Co w moim życiu poszło nie tak?"

Dwulatka zachwyciła internautów

Pod udostępnionym nagraniem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którym mała Nicole skradła serca: 

Jest rozkoszna. Rodzice dobrze ją wychowali
Patrzy na tę drugą dziewczynkę, jakby chciała powiedzieć: dlaczego to robisz? 
Nauczono ją, że ma po sobie sprzątać
Zrobiłam to samo 23 lata temu
Cieszę się, że nie zaczęła płakać

- pisali.

Niemowlę (zdjęcie ilustracyjne)Chce uciec od partnerki i dziecka, żeby się wysypiać. Internauci: "To wstyd"

Więcej o: