Katarzyna Sokołowska pokazała wózek synka. Zaskakuje jego cena, nie jest w stylu innych gwiazd

Katarzyna Sokołowska urodziła syna kilka tygodni temu. Od tego czasu rzadko dzieli się momentami z noworodkiem ze swoimi obserwatorami. Tym razem jednak zrobiła wyjątek.

Katarzyna Sokołowska urodziła syna w wieku 49 lat. Ojcem dziecka jest partner gwiazdy "Top model" - Artur Koziej. Katarzyna nie ukrywa swojej ekscytacji w nowej podróży zwanej macierzyństwem, w wywiadach mówi o spełnieniu i szczęściu.

 

Wózek małego Iwo

Na swoich oficjalnych kanałach społecznościowych Katarzyna nie dzieli się często kadrami z prywatnego życia. Każdy taki obrazek jest więc gratką, dla tych, dla których jest inspiracją. Tym razem pokazała w krótkiej relacji ujęcie z popołudnia z dzieckiem.

Wszyscy patrzymy na wózek małego Iwo.

Screen z relacji Katarzyny Sokołowskiej.Screen z relacji Katarzyny Sokołowskiej. Fot. Instagram.com

Ile jest wart wózek syna Katarzyny Sokołowskiej?

Celebrytka telewizyjna oznaczyła na zdjęciu partnera oraz markę, która zaprojektowała wózek jej nowo narodzonego syna. Szary model 2w1 Tinum Upline Slate Grey od marki Venicci. Zaskakująca jest cena modelu, która wynosi niespełna 4 tys. złotych. Miłą odmianą jest rozsądek w wyborze wózka dla dziecka Sokołowskiej. Gros celebrytek decydowała się w przeszłości na unikatowe modele za bagatela kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Małemu Iwo i jego mamie życzymy zdrowia i szczęśliwych momentów.

Więcej o: