Aleksandra Żebrowska pokazuje córeczkę na nowym zdjęciu. Nie możemy oderwać wzroku

Aleksandra Żebrowska kilka dni temu została matką dziewczynki. To jej czwarte dziecko, pierwsza córka. Obydwoje z Michałem Żebrowskim, z którym tworzy związek od wielu lat, wyglądają na szczęśliwych. Teraz chcemy patrzeć jednak tylko na małą. Aleksandra opublikowała nowe zdjęcie i pokazała twarz dziewczynki.

Przewinąć czy nie budzić?

Ola opublikowała w mediach społecznościowych szczególny kadr bliskości z nowo narodzoną córeczką. Mała przytula się do nagiej klatki piersiowej matki, a ona ma na sobie koszulę, przez co dziecko wygląda, jak w torbie kangura. Nie bez znaczenia jest nazewnictwo takiej metody kontaktu "skóra do skóry", właśnie kangurowanie. Widać, że doświadczona mama czworga wie, co jest teraz tej kruszynce w jej ramionach, najbardziej potrzebne.

 

Pod obrazkiem Żebrowska zamieściła opis utrzymany w swym specyficznym stylu:

Miękko i ciepło  #przewinąć czy #niebudzić ?

Obserwatorki nie kryją zachwytów, pod postem natychmiast pojawiły się komentarze okraszone sercami. Kobiety odpowiadają również na zaczepne pytanie i znakomita większość jest zgodna:

Nie budzić

Cóż, my matki wiemy, jak cenne są minuty, kiedy dziecko śpi. Nawet w naszych ramionach. Oli, jej "kangurkowi" i całej rodzinie życzymy mnóstwo spokoju, czułości i pięknych chwil.

Więcej o: