Ten błąd popełnia wielu rodziców. Zapukał w drzwi i pokazał reakcje dziecka

Wziął córkę na ręce i uderzył ręką w drzwi. Pokazał, jak zareagowała, gdy tylko zmienił barwę głosu. "Powinna dostać Oscara" - komentują internauci i wróżą jej karierę aktorki.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca to oglądania, wysyłania znajomym oraz publikowania krótkich filmików. Dużą popularność zdobyła dzięki układom tanecznym autorstwa nastolatek oraz celebrytek, ale czasem pojawiło się tam o wiele więcej treści. Obecnie na TikToku nie brakuje rozmaitych poradników i tutoriali, relacji z podróży oraz wydarzeń rodzinnych, śmiesznych filmików ze zwierzętami w roli głównej, fragmentów znanych filmów i seriali oraz materiałów autorstwa rodziców.

Zapukał w drzwi i pokazał reakcje dziecka

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

W jedną rękę ręcznik, w drugą piwa. Wokół biegają małe dzieci. 'Dopiero 10 rano'W jedną rękę ręcznik, w drugą piwa. Wokół biegają małe dzieci. "Dopiero 10 rano"

Zobacz wideo

Na profilu na TikToku @fedez młody ojciec publikuje wiele nagrań z córką w roli głównej. Widać, że ojcostwo sprawia radość, bo chętnie dzieli się z internautami swoimi doświadczeniami. Na jednym z filmików pokazał dość nietypową sytuację. Wziął dziewczynkę na ręce, po czym stuknął ręką w drzwi. Przybrał jednak smutny ton głosu i udawał, że ją przeprasza, gładząc po główce, tak, jakby przypadkowo ją uderzył. Chociaż dziewczynce nic się nie stało, bardzo szybko zaczęła płakać.

Filmik stał się hitem TikToka. Pojawiła się pod nim  masa komentarzy od internautów. Przyznali, że to często nie ból, ale zachowanie dorosłych oraz ich ton głosu wywołuje płacz u dziecka. Niektórzy żartowali również, że córka TikTokera ma zadatki, by zostać aktorką.

To jest cudowne ukazanie tego, jak nasze zachowanie wpływa na reakcję otoczenia
Powinna dostać Oscara
Dzieci płaczą tylko przez reakcje innych, którymi czują się zakłopotane
Lubi dramatyzować
Gwarantowana kariera aktorki
Dzieci to najlepsi aktorzy na świecie

- pisali.

Agnieszka Włodarczyk pokazała brzuch po ciąży. Studzi entuzjazm internautek. 'Wisi jak u kangura'Agnieszka Włodarczyk pokazała brzuch po ciąży. Studzi entuzjazm internautek. "Wisi jak u kangura"

Więcej o: