Chcieli spektakularnie zdradzić płeć drugiego dziecka. Nie przewidzieli, co się stanie z kartonem

To miał być niezapomniany Baby Shower. Para postanowiła ujawnić płeć dziecka na oczach gości. Stanęli pod kartonem, z którego miało wysypać się konfetti. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Baby Shower to rodzaj imprezy z okazji rychłych narodzin dziecka. Organizacja takiego przyjęcia zwykle spoczywa na barkach najbliższej rodziny i przyjaciół. Wówczas przyszli rodzice są obdarowywani prezentami i biorą udziału w różnego rodzaju grach oraz konkursach. Niektórzy uważają, że to przyjęcie jest doskonałą okazją do ujawnienia bliskim płci malca. Pary robią to w niekonwencjonalny sposób np. przebijając balony z konfetti - jeżeli będzie różowe, spodziewają się dziewczynki, zaś gdy będzie niebieskie chłopca.

Chcieli spektakularnie zdradzić płeć drugiego dziecka

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Dziennikarz podsunął Ashy mikrofon i się zaczęłoJoanna Krupa pokazała talent córki. Dziennikarz podsunął Ashy mikrofon i się zaczęło

Zobacz wideo

Na profilu na TikToku @ideal.gender.reveal pojawiło się nagranie z Baby Shower, na którym rodzice w dość nietypowy sposób postanowili zdradzić płeć malca. Stanęli pod balkonem, do którego przymocowali karton, zapewne wypełniony konfetti. Zamierzali pociągnąć za przyczepiony do otworu sznurek, aby jego zawartość się wysypała. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem. Pod samym kartonem stała kobieta z dzieckiem na rękach, zaś obok był jej partner. Zaczęli głośne odliczanie i energicznie pociągnęli za sznurki. Wbrew ich przewidywaniom, zawartość się nie wysypała. Udało im się jednak zerwać cały karton, gdyż ten spadł wprost na mamę z dzieckiem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy od internautów. Niektórzy byli zaskoczeni, że pierwszym odruchem mężczyzny nie była pomoc rodzinie.

Ciocia, która zaplanowała taką atrakcję powinna zostać zwolniona
Od samego początku wiedziałam, że to nie wypali
A tak się uśmiechała, nim otworzyła pudełko
Biedna mama
A ojciec odsunął się, kiedy karton spadł na matkę i dziecko. Co za bohater!
Mam nadzieję, że nic jej się nie stało. On nawet nie upewnił się, czy z partnerką było wszystko w porządku
Chyba płeć dziecka ma po prostu pozostać niespodzianką
Podczas całego zdarzenia wciąż trzymała dziecko. To jest matka!

- pisali internauci.

Sylwia Bomba z córkąSylwia Bomba nie zabierze córki na pogrzeb jej ojca. Podała powód. "Tosia nie wie"

Więcej o: