Joanna Krupa pochwaliła się talentem córki. Dziennikarz podsunął Ashy mikrofon i się zaczęło

Joanna Krupa pojawiła się z Ashą na konferencji prasowej "Top Model". Podczas rozmowy z dziennikarzem magazynu "Viva" dumna mama poprosiła córeczkę o zaprezentowanie swojego talentu. Kiedy tylko podsunięto jej mikrofon, rozpoczął się występ. "Najsłodsza" - zachwycają się internauci.

Więcej wiadomości z życia gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Joanna Krupa ostatnio po raz pierwszy zabrała córeczkę do pracy. Asha pojawiła się z mamą na konferencji prasowej zapowiadającej 11. edycję "Top Model". Razem pozowały na ściance zdjęciowej, a dwulatka śmiało pozowała do zdjęć, przesyłając reporterom słodkie buziaki. Przez całą imprezę dzielnie asystowała mamie, a nawet wzięła udział w rozmowie z dziennikarzem "Vivy". Joanna Krupa wykorzystała ten moment, aby zaprezentować fanom talent córki

Zobacz wideo

Dziennikarz podsunął Ashy mikrofon i się zaczęło

Na nagraniu opublikowanym przez magazyn widzimy, jak Asha śmiało patrzy się w kamerę i jest gotowa udzielić wywiadu. Joanna Krupa postanowiła to wykorzystać i zapytała córeczkę, czy chciałaby zaśpiewać  piosenkę "Na wyspach Bergamutach". Dziewczynka ani przez chwilę się nie zawahała. Gdy tylko dziennikarz podsunął jej mikrofon, rozpoczęła występ. Niestety entuzjazm minął po chwili i schowała się zawstydzona w ramiona mamy. 

Ale nie wstydź się

- zachęcała córkę Joanna Krupa.

Nie udało się jej przekonać do kontynuowania śpiewania. Te kilka sekund wystarczyło jednak, żeby rozkochać w sobie fanów.

Asha zaśpiewała piosenkęAsha zaśpiewała piosenkę viva_magazyn/Instagram

Cudna jest
Najsłodsza!

- zachwycali się. Całe nagranie można obejrzeć TU.

Więcej o:
Copyright © Agora SA