Mówili, że włosy jej dziecka wypadną. Po miesiącach pokazała najeżoną grzywę

Urodziła córkę z bujną czupryną. Wszyscy przekonywali ją, że włosy dziecka szybko wypadną. Odczekała więc kilka miesięcy i nagrała filmik, by zademonstrować niedowiarkom puchatą grzywę. "Jest taka urocza!" - zachwycają się internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna umożliwiająca użytkownikom oglądanie, wysyłanie i publikowanie krótkich filmików. Początkowo zasłynęła dzięki nagraniom układów tanecznych autorstwa celebrytów oraz nastolatków. Obecnie na platformie można jednak znaleźć wiele urozmaiconych treści. Na TikToku nie brakuje zabawnych skeczy i scenek rodzajowych, relacji z podróży oraz wydarzeń rodzinnych, poradników i tutoriali, filmików ze zwierzętami w roli głównej oraz materiałów autorstwa rodziców.

Wszyscy twierdzili, że włosy jej dziecka wypadną

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

'Dobry Start', czyli 300 plus (zdjęcie ilustracyjne)Wyprawka szkolna grozy. Rodzice polują na wyprzedaże i komentują ceny

Zobacz wideo

Hannah to młoda mama, która prowadzi profil na TikToku @hannahbeddows0. Dzieli się na nim z obserwatorami swoimi doświadczeniami dotyczącymi ciąży i macierzyństwa. Chętnie pokazuje także zdjęcia maluszka. Jej córeczka przyszła na świat z wyjątkową czupryną. Gdy dziewczynka była mała, Hannah często słyszała od innych rodziców, że część włosów z pewnością  jej wypadnie. Po kilku miesiącach postanowiła pokazać, czy faktycznie mieli rację. Filmik okazał się prawdziwym hitem, bo obejrzało go ponad 5 mln osób.

Na nagraniu widać zdjęcia śpiącego noworodka. Mama zestawiła je z filmikiem, który umieściła na końcu. Dziewczynka ma nim imponującą puchatą grzywę, której pozazdrościć może jej niejeden dorosły. Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy. Niektórzy internauci porównywali dziewczynkę do słynącego z gęstych włosów bohatera serialu Netflixa "Stranger Things".

Jak Steve Harrington ze "Stranger Things"
Jest szczęściarą! Ja byłam łysa aż do trzeciego roku życia
Ma włosy, jak Steve Harrington
To najsłodsza rzecz, jaką ostatnio widziałam
Jest taka urocza!
Czy to dziecko Steve'a Harrington?

- pisali.

Pokazała, co dzieje się z jej brzuchem w ciążyPokazuje, co dzieje się z jej ciążowym brzuchem i porównuje dziecko do kosmity

Więcej o: