Chrissy Teigen spodziewa się tęczowego dziecka. "Oddycham z ulgą, słysząc bicie serca"

Chrissy Teigen i John Legend to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par show-biznesu. Ona jest modelką, on piosenkarzem. Tworzą zgrany duet, są rodzicami dwojga dzieci. Dwa lata temu Chrissy poroniła w trzeciej ciąży, przeżyli wielką stratę. Po dwóch latach od tego wydarzenia pozuje z ciążowym brzuszkiem.

Teigen i Legend mają dwoje dzieci. Luna urodziła się w 2016 roku, a Miles przyszedł na świat w 2018 roku. Chrissy często mówi o tym, że macierzyństwo jest dla niej najbardziej ekscytującą podróżą życia i nic innego nie może się z nim równać.

"Czuję się pełna nadziei"

3 sierpnia 36-letnia Teigen opublikowała post, w którym oficjalnie ogłosiła ciążę. Pisze o tym, że ostatnie lata były mieszaniną sprzecznych emocji, a przeszły rok upłynął w cieniu procedury in vitro i niezliczonej ilości zastrzyków:

(...) Radość ponownie napełniła nasz dom i serca. Miliard zastrzyków później (ostatnio w nogę, jak widać!) mamy kolejne dziecko w drodze. Każde badanie, kiedy powtarzałam sobie: - Ok, jeśli dziś jest zdrowe, ogłoszę ciąże - jednak potem oddychałam z  ulgą, słysząc bicie serca i czułam, że wciąż jest we zbyt wiele lęku.
(...) Jak dotąd wszystko jest idealne i piękne, a ja czuję się pełna nadziei i niesamowita
 

Nieopisana strata

22 miesiące temu, Chrissy i John zniknęli na jakiś z mediów społecznościowych, po tym jak pożegnali swojego syna Jack'a.

Wtedy Teigen pisała: - Czujemy ból, jakiego nigdy wcześniej nie znaliśmy. Jack pracował ciężko by być częścią naszej rodziny i pozostanie nią na zawsze (...). Jesteśmy wdzięczni za życie, jakie mamy, ale nie zawsze może świecić w nim słońce (...). 

 
Więcej o: