Honey Boo Boo zasłynęła jako dziecięca miss. Dziś waży 124 kg i planuje operację zmniejszenia żołądka

Alana Thompson zasłynęła jako "Honey Boo Boo" w kontrowersyjnym programie "Toddlers and Tiaras". Laureatka dziecięcych konkursów piękności dziś ma już 16 lat i walczy o swoje zdrowie. Wkrótce ma przejść operację zmniejszenia żołądka.

Więcej z życia gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Alana Thompson przez ostatnie lata żyła z dala od blasków fleszy i po traumatycznych doświadczeniach z dawnych lat starała się odzyskać równowagę i spokój. Dziewczynka, która zasłynęła jako Honey Boo Boo w programie "Toddlers and Tiaras", miała majątek i sławę, ale brakowało jej szczęśliwego i beztroskiego dzieciństwa. Jej mama była uzależniona od narkotyków i została aresztowana za posiadanie nielegalnych substancji, przez co Alana bardzo wcześnie wkroczyła w dorosłość. 

Zobacz wideo

Honey Boo Boo szykuje się do operacji zmniejszenia żołądka

W jednym z najnowszych wywiadów poinformowała fanów o tym, że obecnie walczy o swoje zdrowie. Podjęła decyzję o poddaniu się zabiegowi zmniejszenia żołądka. O jej decyzji pisał m.in. portal TMZ. 

Chirurgia bariatryczna, czyli zmniejszenie żołądka, uznawana jest za najbardziej efektywny sposób leczenia otyłości olbrzymiej. Zabieg wykonuje się, aby długotrwale zredukować masę ciała i zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób związanych z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Małgorzata Rozenek pozuje z synem i bratankiemMałgorzata Rozenek pozuje z synem i bratankiem. Fanka: Proszę go zdyscyplinować

Z artykuły wynika, że operacja będzie kosztowała dziecięcą gwiazdę około 13 tysięcy dolarów. Obecnie 16-latka ma ważyć 124 kg. Jej docelowa waga to 68 kg. Operacja ma się odbyć tuż po 17. urodzinach Honey, 28 sierpnia.

Niektórzy jednak zwracają uwagę na fakt, że zanim nastolatka wykona zabieg, powinna zmienić styl życia i nawyki żywieniowe. Często spożywa przetworzone produkty i nie spędza aktywnie wolnego czasu. 

Zdecydowanie nie możemy traktować procedury zmniejszenia żołądka, jako łatwego rozwiązania

- podkreślał w rozmowie z The New York Post chirurg dr McGowan i dodał, że niepokojące jest dla niego to, że Alana obecnie nie ma motywacji, żeby schudnąć, ale uważa, że to zabieg zmotywuje ją do zmiany nawyków.

 

Honey Boo Boo już tak nie wyglądaHoney Boo Boo skończyła 15 lat i już tak nie wygląda. "Nie wiedziałam, gdzie skończę"

Więcej o: