Małgorzata Rozenek pozuje z synem i z bratankiem. Fanka zarzuciła chłopcu brak ostrożności. "Proszę go zdyscyplinować"

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie pokazuje w mediach społecznościowych, jak wygląda jej dzień, co robi, z kim się spotyka. Niedawno na Instagramie opublikowała post, na którym pozuje z synem i z bratankiem. Gwiazda przyznała że Yann, syn jej brata, uwielbia jazdę na rowerze. Jedna z fanek zasugerowała Małgorzacie Rozenek, aby ta pouczyła bratanka. Celebrytka odpowiedziała.

"Od kilku dni jest u nas syn mojego brata, największy przyjaciel mojego syna. Yann uwielbia jazdę na rowerze i potrafi na nim czynić cuda, więc teraz do moich czterech chłopaków dołączył piąty. Na szczęście jest Franceska. Miłego dnia dla wszystkich" - napisała przy zdjęciu z synem i bratankiem Małgorzata Rozenek. W kolejnym poście gwiazda wstawiła filmik z testowania rowerów razem z chłopcami. 

Pod obydwoma wpisami zaroiło się od komentarzy. Wiele osób zwróciło uwagę na urodę obu chłopców i stwierdziło, że są przystojni. Niektórzy podkreślali, że Yann, czyli bratanek celebrytki, jest bardzo podobny do ojca

Nie zabrakło też osób, które zasugerowały Małgorzacie Rozenek, aby pouczyła chłopca i zwróciła mu uwagę na kwestie związane z bezpieczeństwem.

Pani Małgosiu, proszę bratanka zdyscyplinować do używania kasku. Umiejętności to za mało, rozsądek i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Pozdrawiam

- napisała jedna z fanek. 

 

Celebrytka szybko odpowiedziała na sugestię. "Tak zrobię" - zapewniła. W kolejnym komentarzu obserwatorka Małgorzaty Rozenek oznaczyła też polską dwukrotną wicemistrzynię olimpijską w kolarstwie górskim. "Maja Włoszczowska na pewno to poprze! Kask podstawa!" - zaznaczyła. Komentarz o odpowiednim zabezpieczeniu dla chłopca pojawił się też pod filmikiem z kolejnego posta. "Koniecznie kask na głowę dla syna brata!" - napisała inna osoba.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o macierzyństwie: Nie jestem wyrozumiała

Mamy nadzieję, że gwiazda faktycznie zadbała o to, aby Yann zakładał kask, gdy jeździ na rowerze i dalej szlifuje swoje umiejętności. Bezpieczeństwo to podstawa!

Do 10. roku życia dziecko na rowerze kodeks drogowy traktuje jak pieszego i może ono jeździć wyłącznie po chodniku pod opieką osoby dorosłej lub starszego rowerzysty, który ma kartę rowerową.Mandat za jazdę z dzieckiem na rowerze. Rodzice zapominają o zasadach

Karta rowerowaKarta rowerowa - czy jest obowiązkowa? Sprawdź, co mówią aktualne przepisy

Więcej o: