Joanna Krupa relacjonuje podróż z córką. Lot pierwszą klasą, pokój VIP i co jeszcze?

Choć jeszcze wczoraj Joanna Krupa i mała Asha pozowały na ściance podczas konferencji prasowej "Top Model", dziś już przyszedł czas na powrót do Los Angeles. Celebrytka opublikowała na swoim profilu na Instagramie relację z podróży i zdradziła, że nie tylko lecą pierwszą klasą, ale również korzystają na lotnisku z usługi "VIP". Pokazała, jak Asha znosi podróż.

Więcej wiadomości z życia gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Podróżowanie z dzieckiem nie jest łatwe, ale zdaje się, że znane mamy mają na to swoje sposoby. Niedawno Sylwia Bomba w programie eDziecko.pl pt. "Mamy Czas" zdradziła, jak planuje długi lot z pociechą i co jej w tym pomaga. Wśród swoich patentów na łatwiejszą podróż wymieniła m.in. wybieranie nocnych samolotów. Teraz Joanna Krupa opowiedziała na Instagramie o swoim locie z Ashą. 

Zobacz wideo

Joanna Krupa relacjonuje podróż samolotem z córką

Joanna Krupa i Asha były w Polsce przez sześć tygodni. Teraz, kiedy skończyły się nagrania do nowego sezonu Top Model, przyszedł czas na powrót do domu. Krupa rozpoczęła relacjonowanie swojej podróży od nagrania z pomieszczenia dla VIP-ów na Lotnisku Chopina w Warszawie. Przyznała, że bez skorzystania z tej usługi, byłoby im o wiele trudniej.

Indy nie zamierza zmuszać swoich dzieci do jedzenia.Młoda mama wymienia 5 tradycyjnych zasad, których nie będzie przestrzegać. "Trauma na całe życie"

Mieliśmy bardzo dużo bagaży i bez pomocy niesamowitej obsługi nie dałabym sobie rady. Fajny relaks przed długim lotem, dobre jedzonko i alkohol czy woda

- powiedziała. Następnie pokazała, że mała Asha relaksuje się przed wylotem i ogląda bajkę. W czasie podróży towarzyszyła im również babcia. 

Joanna Krupa o podróżowaniu z dzieckiemJoanna Krupa o podróżowaniu z dzieckiem joannakrupa/Instagram

Do samolotu odwiózł je prywatny bus, a na pokładzie zajęły wygodne miejsca w pierwszej klasie. Widzimy na nagraniu, że Asha ogląda spokojnie bajki i jest gotowa do startu. A wasze dzieci, jak znoszą podróżowanie samolotem?

Nagrywała zachowanie chłopca na weselu. Była obrzucona, tym co zrobił z suknią. 'Żadnych dzieci'Nagrywała zachowanie chłopca na weselu. Była obrzucona, tym co zrobił z suknią. "Żadnych dzieci"

Więcej o: