Dziecko kryształowe ma wyjątkowe cechy? Może mieć wypisane przeznaczenie

Posiadają wyjątkowe cechy, jednoczą ludzi, zmieniają świat na lepsze - to zaledwie garstka określeń dla kryształowych dzieci. Według koncepcji Doreen Virtue pokolenie indygo ma zatem do wykonana szczególną misję. Kim zatem są kryształowe dzieci i jak je rozpoznać?

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dzieci kryształowe mają niespotykane cechy, a także wyjątkowe przeznaczenie. To określenie jak i "dzieci indygo", wywodzi się z parapsychologii i filozofii New Age. Sprawdzamy, kim są dzieci indygo i jakimi cechami wyróżniają się diamentowe dzieci.

ERainbow/ShutterstockDzieci kryształowe. Wygląd, cechy fizyczne, test, opis

Kryształowe dzieci - kim są i jakie cechy posiadają? 

Pierwsze wzmianki o dzieciach indygo, zwanych też kryształowymi czy diamentowymi, po raz pierwszy napisała dr Virtue Doreen, tworząc jednocześnie jeden z konceptów ruchu New Age. Psychoterapeutka obdarzona darem jasnowidzenia dowodzi, że w XX wieku na świat zaczęły przychodzić tzw. stare dusze istoty, które wyróżniają się wysokim zaawansowaniem w rozwoju duchowym. 

Według koncepcji dzieci diamentowe są potomkami kryształowych, przypisuje się im wyjątkowe cechy, a także uważa, że są zesłane, by uczynić świat lepszym miejscem. Z kolei dzieci indygo, które przychodziły na świat w latach 70. i 80. są nazywane rodzicami dzieci kryształowych. Wyróżniają się mądrością, bystrym spojrzeniem i radością. Wygląd zewnętrzny także może na to wskazywać, bowiem dzieci kryształowe mają jedną charakterystyczną cechę. Wyróżniają się dużymi okrągłymi oczami o jasnej barwie. Może to być kolor jasnoniebieski, jasnozielony, jasnobrązowy lub połączenie kilku kolorów. Ponadto spojrzenie dzieci kryształowych jest przeszywające. Doreen Virtue jako pierwsza opisała, jak wyglądają cechy dzieci  w książce z 2003 roku - "The Crystal Children". 

Zobacz wideo Rodzicu, weź sobie do serca!

Dzieci kryształowe - jakimi cechami się wyróżniają?

Dzieci kryształowe mają takie cechy, jak spokojny, melancholijny charakter i wysoką wrażliwość. Zarazem charakteryzują się wysoką siłą psychiczną. Są spontaniczne i często postępują, nie myśląc o konsekwencjach. Dzieci kryształowe kochają naturę i to w niej czują się najlepiej. Lubią być blisko zwierząt i rośłin - bacznie obserwują ich świat. Dzieci kryształowe odrzucają wszystko, co przetworzone, dalekie od natury, dlatego tradycyjne produkty spożywcze często wywołują u nich alergie pokarmowe. Ponadto zdaniem twórczyni tego poglądu, dzieci te doskonale wiedzą, kiedy są oszukiwane. Potrafią jak nikt inny oddzielić prawdę od fałszu. Często także doświadczają problemów w szkole, ponieważ nie są w stanie dostosować się do panujących reguł. 

Dzieci kryształowe charakteryzują się także: 

  • wykrywaniem nieuczciwości,
  • odwagą (zwłaszcza w wygłaszaniu własnych opinii),
  • przekonaniem o swojej wyższości (wiedzą kim są i po co zostały zesłane),
  • królewską godnością,
  • wybitnymi zdolnościami twórczymi i artystycznymi,
  • sprzeciwianiem się systemom, np. szkolnym.
Więcej o: