Gang Bystrzaków hitem w Biedronce. Rodzice wrócą do zbierania naklejek?

Nowe pluszaki pojawią się w Biedronce. Po Słodziakach, Swojakach, Świeżakach i Fajniakach pojawi się "Gang Bystrzaków". Czy rodzice zaczną zbierać naklejki? Wiele wskazuje na to, że boom na maskotki wybuchnie ponownie.

Biedronka wraca z nowymi maskotkami. Tym razem pora na "Gang Świeżaków"! Wcześniej rodzice zbierali naklejki na gangi Świeżaków, Słodziaków czy Swojaków. Tamte pluszaki cieszyły się ogromną popularnością i wiele osób chciało mieć je w swojej kolekcji. Zdarzało się, że z tego powodu w sklepach i w internecie "wybuchały" różne kłótnie (szczególnie o Borówkę Basię i naklejki). Czy podobnie będzie z Bystrzakami? Już niedługo się o tym przekonamy.

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Więcej ciekawych tematów parentingowych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

"Gang Bystrzaków". Biedronka tworzy kolejną pluszakową promocję

Spółka Jeronimo Martins Polska (operator sklepów) nieco ponad miesiąc temu zarejestrowała stronę internetową, w zeszłym tygodniu zaś zarejestrowała w Urzędzie Patentowym nazwę "Gang Bystrzaków". Portal wiadomościhandlowe.pl podaje, że promocja ma ruszyć niedługo i będzie obejmować nie tylko maskotki, ale i książeczki, zabawki, gry komputerowe oraz bajki. Tym razem nie znajdziemy jednak produktów spożywczych ze znakiem towarowym. Pluszaki mogą być również związane z edukacją. Biedronka w dokumentach napisała między innymi o internetowych konkursach, edukacyjnych grach i imprezach edukacyjnych.

Poprzednie gangi pojawiały się na kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego. Wiele wskazuje na to, że w przypadku Bystrzaków będzie podobnie. Czy tym razem rodzice rzucą się na naklejki? Póki co musimy czekać na dalsze szczegóły. Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób trzeba będzie zbierać punkty, ani jak będą wyglądały maskotki. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA